Monster Hunter Rise zalicza świetny start. Znamy oficjalne wyniki sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2021/03/29 12:15

Produkcja Capcomu dostępna jest obecnie wyłącznie na Nintendo Switch.

Monster Hunter Rise zalicza świetny start. Znamy oficjalne wyniki sprzedaży

W miniony piątek na konsoli Nintendo Switch zadebiutowała gra Monster Hunter Rise. Produkcja Capcomu zebrała bardzo dobre recenzje. Okazuje się, że tytuł cieszy się też dużym zainteresowaniem wśród graczy. Japońska firma poinformowała bowiem, że od momentu premiery sprzedano już ponad 4 miliony egzemplarzy Monster Hunter Rise.

Trzeba przyznać, że powyższy wynik naprawdę robi wrażenie, a Capcom bez wątpienia ma powody do zadowolenia. Deweloperzy z pewnością nie zamierzają spoczywać na laurach. W końcu już w przyszłym miesiącu gra ma otrzymać darmową aktualizację, która pozwoli graczom zmierzyć się z nowymi potworami.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Monster Hunter Rise dostępny jest obecnie wyłącznie na konsoli Nintendo Switch, ale Capcom już jakiś czas temu zapowiedział, że wspomniana produkcja pojawi się także na komputerach osobistych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
29/03/2021 12:40

Gram, możecie być z siebie dumni - to m. in. dzięki wam i waszym artykułom zainteresowałem się tytułem który do tej pory ignorowałem i... zakupiłem.

Miałem średnie doświadczenia z MH, poprzednio grałem jeszcze na PSP. Ale teraz kupiłem Rise i bardzo mnie wciągnęło. Tak więc reklama dźwignią handlu XD