Bez nowej części Assassin’s Creed w 2023 roku? Ubisoft ma opóźnić dwie duże premiery

Radosław Krajewski
2023/03/27 18:35
0
0

Szykuje się kolejny rok bez nowego Assassin’s Creed.

Wygląda na to, że czeka nas kolejny rok bez nowej odsłony Assassin’s Creed. Insider posługujący się pseudonimem ScriptLeaksR6, który wcześniej udostępnił pierwsze screeny z Avatar: Frontiers of Pandora, tym razem poinformował i przesunięciu, prawdopodobnie na przyszły rok, dwóch dużych gier od Ubisoftu. Jeżeli te doniesienia się potwierdzą, to Assassin’s Creed Mirage i The Crew Motorfest nie zadebiutują w 2023 roku.

Bez nowej części Assassin’s Creed w 2023 roku? Ubisoft ma opóźnić dwie duże premiery

Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje dopiero w 2024 roku?

Insider napisał wyłącznie o opóźnieniu obu gier, ale biorąc pod uwagę, że obie miałyby zadebiutować w drugiej połowie bieżącego roku, to wydaje się, że Ubisoft zmienił pierwotne plany i wyznaczył ich premierę na 2024 rok. Jest to spore zaskoczenie, gdyż fani Assassin’s Creed już trzy lata czekają na nową odsłonę cyklu i pomimo prac nad aż dziesięcioma grami z serii, Ubisoft nie jest nadal gotowy na wydanie choć jednej z nich.

GramTV przedstawia:

Ten sam los ma spotkać The Crew Motorfest, znane jako Projekt Orlando. Produkcja została ujawniona pod koniec stycznia, a już na początku lutego do sieci trafiły pierwsze materiały z trzeciej części The Crew.

Wczytywanie ramki mediów.

ScriptLeaksR6 ujawnił również, że Assassin’s Creed Mirage powstaje na starszym silniku, czyli Ubisoft Anvil, tym samym, na którym powstał Assassin's Creed Valhalla, Immortals Fenyx Rising i Tom Clancy's Rainbow Six Extraction. Ubisoft ma pracować nad kolejną wersją silnika, który będzie napędzał kolejne odsłony asasyńskiej serii.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!