Ubisoft Forward 2024 zapowiedziane. Firma zaprasza graczy na pokaz nowych gier

Mikołaj Ciesielski
2024/04/04 07:30
0
0

Ubisoft szykuje się do prezentacji swoich produkcji.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Star Wars Outlaws otrzymało kolejną klasyfikację wiekową. Natomiast nieco wcześniej do sieci wyciekły nowe szczegóły na temat Assassin’s Creed Red. Niewykluczone, że Ubisoft zaprezentuje niebawem obie produkcje i ujawni, kiedy zadebiutują one na rynku. Idealną ku temu okazją będzie zapowiedziany przez francuską firmę pokaz Ubisoft Forward 2024.

Ubisoft Forward 2024 zapowiedziane. Firma zaprasza graczy na pokaz nowych gier

Ubisoft Forward powraca. Wiemy, kiedy odbędzie się pokaz nowych gier Ubisoftu

Zgodnie z przekazanymi informacjami Ubisoft Forward 2024 odbędzie się 10 czerwca 2024 roku. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo z Los Angeles. Niestety francuska firma nie ujawniła dokładnej godziny rozpoczęcia prezentacji. Wydawca nie podzielił się również żadnymi szczegółami na temat długości oraz zawartości pokazu.

Możemy jednak zakładać, że na wydarzeniu pojawią się wspomniane na początku wiadomości produkcje. Zarówno Star Wars Outlaws, jak i Asssassin’s Creed Red mają bowiem zadebiutować na rynku w tym roku. Niewykluczone, że na Ubisoft Forward 2024 doczekamy się również zapowiedzi kolejnej gry z serii Prince of Persia, za którą rzekomo odpowiadają twórcy Dead Cells.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że na ubiegłorocznym Ubisoft Forward m.in. poznaliśmy datę premiery Avatar: Frontiers of Pandora, a także mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy gameplay ze Star Wars Outlaws. Co francuska firma pokaże w tym roku? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!