Avatar: Frontiers of Pandora z pierwszym filmem z rozgrywki. Ubisoft ujawnił datę premiery

Radosław Krajewski
2023/06/12 19:07
0
0

Francuski deweloper pokazał pierwsze konkrety z nadchodzącej gry z uniwersum Avatara.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami na Ubisoft Forward nie zabrakło Avatar: Frontiers of Pandora, który doczekał się pierwszej prezentacji rozgrywki. Massive Entertainment jednocześnie pracuje nad kilkoma tytułami i oprócz Star Wars Outlaws, jeszcze na ten rok przygotowują tytuł osadzony w świecie stworzonym przez Jamesa Camerona. Na poniższym materiale możemy zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji.

Avatar: Frontiers of Pandora z pierwszym filmem z rozgrywki. Ubisoft ujawnił datę premiery

Avatar: Frontiers of Pandora – pierwszy gameplay z gry osadzonej w uniwersum Jamesa Camerona

Avatar: Frontiers of Pandora to pierwszoosobowa przygodowa gra akcji, która powstała na najnowszej wersji silnika Snowdrop, tym samym, który napędza m.in. The Division 2 i XDefiant. W grze wcielamy się w Na’vi, który wyrusza w podróż przez zachodnią granicę, nigdy wcześniej nieodkrytej części planety Pandora. Produkcja zapewni żywy świat, reagujący na poczynienia graczy, który zamieszkany jest przez najróżniejsze stworzenia i postacie, a także wojska RDA, które im zagrażają.

GramTV przedstawia:

Ubisoft ujawnił, że Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje na rynku 7 grudnia tego roku. Gra pojawi się wyłącznie na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!