Twórcy serii Gears pracują nad nowym IP. Pierwszy pokaz jeszcze w tym tygodniu?

Mikołaj Ciesielski
2021/07/19 09:00
0
0

Profil jednego z deweloperów na portalu LinkedIn zdradza, że studio The Coalition pracuje obecnie nad zupełnie nową marką.

Twórcy serii Gears pracują nad nowym IP. Pierwszy pokaz jeszcze w tym tygodniu?

W maju studio The Coalition poinformowało, że swoje przyszłe produkcje będzie tworzyć za pomocą Unreal Engine 5. W zeszłym tygodniu deweloperzy zapowiedzieli, że już jutro, podczas Game Developers Conference, zaprezentują nowe demko technologiczne stworzone na wspomnianym silniku. Tymczasem okazuje się, że twórcy pracują obecnie nie tylko nad nową odsłoną serii Gears, ale także nad zupełnie nowym IP, które być może zostanie zaprezentowane właśnie na jutrzejszej konferencji.

Skąd pewność, że The Coalition skupia się na rozwijaniu zupełnie nowej marki? Rewelacje te zdradził na portalu LinkedIn jeden z deweloperów – Pedro Camacho D'Andrea, projektant poziomów multiplayer, który ujawnił, że od lutego bieżącego roku zajmuje się niezapowiedzianą do tej pory produkcją. Profil został już jednak zaktualizowany, a wzmianka o pracach nad nowym IP została usunięta. Na ten moment nie zostaje nam więc nic innego, jak czekać na jutrzejszą prezentację dema technologicznego, która być może będzie także zapowiedzią nowej marki.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnią produkcją studia The Coalition jest Gears Tactics. Taktyczny spin-off serii Gears of War zadebiutował na rynku w ubiegłym roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat tego tytułu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Przemyślany skok w bok – recenzujemy Gears Tactics.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!