Twórcy Baldur’s Gate 3 ze studiem w Polsce. Larian Studios otwiera nowy oddział

Mikołaj Ciesielski
2024/03/20 08:05
0
0

Larian Studios Poland już oficjalnie.

W tym tygodniu Baldur’s Gate 3 otrzymał kolejny hotfix. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych z Larian Studios. Belgijski zespół otworzył bowiem nowy oddział i być może nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie fakt, że znajduje się on w Polsce.

Twórcy Baldur’s Gate 3 ze studiem w Polsce. Larian Studios otwiera nowy oddział

Larian Studios Poland już oficjalnie. Twórcy Baldur’s Gate 3 otworzyli nowy oddział

Jak informuje serwis Gry-Online, już 12 marca 2024 roku w Krajowym Rejestrze Sądowym zarejestrowano Larian Studios Poland. Siedziba nowego oddziału twórców Baldur’s Gate 3 znajduje się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 87 w wieżowcu Concept Tower. Członkiem zarządu rodzimego oddziału jest Swen Vincke, czyli dyrektor generalny Larian Studios.

GramTV przedstawia:

Niestety nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów na temat pracowników Larian Studios Poland. Rodzimy oddział prawdopodobnie będzie zajmował się wspieraniem głównego studia. Na więcej szczegółów dotyczących działalności wspomnianego zespołu trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Najnowsza produkcja Larian Studios otrzymała w tym tygodniu kolejny hotfix. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Baldur’s Gate 3 – Z godnością i humorem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!