Baldur’s Gate 3 z nowym hotfixem. Bardziej wyrozumiały Gale i kolejne poprawki

Mikołaj Ciesielski
2024/01/16 10:55
0
0

Larian Studios nie spoczywa na laurach i cały czas usprawnia działanie swojej produkcji.

Tydzień temu Baldur’s Gate 3 otrzymał pierwszy hotfix w 2024 roku. Okazuje się, że fani najnowszego RPG od Larian Studios nie musieli czekać zbyt długo na kolejne poprawki. Wspomniana produkcja otrzymała bowiem nową „łatkę”. Najnowszy patch usprawnia działanie produkcji, a także sprawia, że Gale staje się bardziej wyrozumiały.

Baldur’s Gate 3 z nowym hotfixem. Bardziej wyrozumiały Gale i kolejne poprawki

Larian Studios udostępniło kolejny hotfix do Baldur’s Gate 3

Larian Studios informuje, że najnowszy hotfix – oznaczonym nr 17 – usuwa „kilka błędów, blokad i problemów”. Patch eliminuje m.in. wizualne artefakty, które występowały na PS5 podczas przełączania scen lub otwierania i zamykania okna interfejsu użytkownika. Larian Studios poprawiło również funkcję przybliżania kamery w trakcie skakania lub rzucania zaklęć. Najnowsza „łatka” – jak wspomnieliśmy wyżej – wpływa również na postać Gale’a.

Biedny Gale – znamy twój ból, czasami wyciąganie błędnych wniosków przychodzi za łatwo. Wyjaśniliśmy mu, że jeśli ktoś nie zaoferuje mu buta do jedzenia za każdym razem, to wcale nie oznacza to, że nigdy już tego nie zrobi. Teraz przekonacie się, że będzie bardziej skłonny do pozostania w pobliżu – informuje Larian Studios.

Najnowszy hotfix m.in. zwiększa także kompresję zapisów, co – jak informują deweloperzy – powinno rozwiązać kilka problemów związanych z dużymi plikami zawierającymi dane o postępach. Szczegółowy opis najnowszej aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie Baldur’s Gate 3.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 dostępny jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Larian Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Baldur’s Gate 3 – Z godnością i humorem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!