Twórca God of War: Ragnarok dołącza do Netflix Games. Pomoże w rozwoju gry AAA

Mikołaj Ciesielski
2023/06/01 10:05
0
0

Były już pracownik Sony Santa Monica dołączy m.in. do Josepha Statena.

W połowie kwietnia dowiedzieliśmy się, że Joseph Staten – dyrektor kreatywny Halo Infinite oraz twórca serii – opuścił 343 Industries i dołączył do Netflix Games, by pracować nad nową grą z segmentu AAA. Tymczasem okazuje się, że wspomniany zespół został wzbogacony o kolejnego doświadczonego dewelopera, który pracował ostatnio nad God of War: Ragnarok.

Twórca God of War: Ragnarok dołącza do Netflix Games. Pomoże w rozwoju gry AAA

Dyrektor artystyczny God of War: Ragnarok będzie pracować nad grą AAA od Netflixa

Do Netflix Games dołączył bowiem Raf Grassetti, czyli dyrektor artystyczny nowych odsłon serii God of War. Były już członek studia Sony Santa Monica poinformował o zmianie pracodawcy za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter. Deweloper potwierdził, że w nowym miejscu pracy będzie rozwijać „nową oryginalną markę AAA”.

Grassetti podkreślił również, że jest „podekscytowany” możliwością współpracy z doświadczonymi deweloperami. Oprócz wspomnianego Josepha Statena w zespole Netflix Games, który pracuje nad nową grą z segmentu AAA, znajdują się także Chacko Sonny – do niedawna producent wykonawczy Overwatch – oraz Jerry Edsall, który w przeszłości pracował m.in. nad czwartą oraz piątą odsłoną serii Gears of War.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że nowa gra AAA od Netflix Games wciąż owiana jest tajemnicą. Projekt nie doczekał się bowiem oficjalnej zapowiedzi. Wiadomo jedynie, że będzie to tytuł multiplatformowy. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na oficjalną prezentację tajemniczego projektu.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!