Trwają prace nad nową grą z serii God of War?

Krzysztof Żołyński
2023/08/18 21:00
0
1

Sony Santa Monica poszukuje projektanta walki z doświadczeniem i wiedzą na temat dwóch poprzednich gier z serii God of War.

Wygląda na to, że Sony Santa Monica może już pracować nad nową grą God of War. W nowym ogłoszeniu o pracę dla projektanta walki, można dopatrzeć się kilku wskazówek, które mogą sugerować, że studio przygotowuje się do powrotu do serii.

Trwają prace nad nową grą z serii God of War?

Chociaż nie ma żadnego konkretnego oświadczenia mówiącego, że projektant walki będzie pracował nad nowym God of War, to w ogłoszeniu jasno napisano, że kandydat musi mieć „wiedzę o God of War (2018) i God of War: Ragnarök (2022)”, jak również, że będzie pracować nad nowym, niezapowiedzianym tytułem. Wygląda na to, że przynajmniej pod względem walki powstaje coś podobnego do dwóch ostatnich gier i to wyjaśnia, dlaczego kandydaci potrzebują w nich doświadczenia.

Powstaje nowy God of War?

Recenzja God of War: Ragnarök - Ostatnie tchnienie nordyckich bogów

GramTV przedstawia:

Dla fanów jest to już wystarczający sygnał, żeby mieć nadzieję, że seria God of War nie jest zamkniętym rozdziałem. Oczywiście historia Kratosa zakończyła się wraz z God of War: Ragnarök, ale wciąż jest wiele kierunków, w których seria może się rozwijać.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!