Pierwsze zdjęcia z planu nowych Transformersów. Znamy wygląd kultowej postaci

Radosław Krajewski
2021/07/12 13:25
1
0

Rozpoczęły się zdjęcia na planie siódmej części Transformersów i do sieci trafiły pierwsze fotografie, ukazujące jednego z bohaterów.

Pod koniec czerwca Paramount Pictures oficjalnie zapowiedział kolejną część serii Transformers. Poznaliśmy wtedy pierwsze szczegóły o siódmym filmie kinowym, którego tytuł brzmi Transformers: Rise of the Beasts. Akcja rozgrywać się będzie w pierwszej połowie lat 90., a więc między Bumblebee a pierwszą odsłoną cyklu. Film pojawi się w kinach już za niecały rok, dlatego ekipa już na początku tego miesiąca weszła na plan, rozpoczynając zdjęcia. Na pierwsze fotografie z planu nie musieliśmy długo czekać i możemy zobaczyć, w jaki samochód będzie się zmieniał popularny Mirage. Bohatera po raz ostatni widzieliśmy w Transformers: Wiek zagłady i w czwartej części zmieniał się w Ferrari 458 Italia. Tym razem twórcy postawili na innego klasyka i Mirage w swoim samochodowej wersji będzie występował jako model Porsche 911 z lat 90. Zdjęcia zobaczycie poniżej.Pierwsze zdjęcia z planu nowych Transformersów. Znamy wygląd kultowej postaciHistoria w filmie rozpocznie się w 1994 roku na Brooklynie w Nowym Jorku. Przeniesie się również do Machu Picchu w Peru. W Transformers: Rise of the Beasts będziemy śledzić losy dwójki bohaterów, byłego wojskowego granego przez Anthony’ego Ramosa oraz pracowniczkę muzeum, w którą wcieli się Dominique Fishback. Centralną postacią ponownie będzie Optimus Prime, a produkcja przedstawi jego pierwszą misję na Ziemi. Głównymi przeciwnikami Autobotów będą Terraconowie, którzy w pierwowzorze zostali stworzeni przez ludzi do ochrony przed Deceptikonami.

Reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., twórca drugiej części Creeda. Transformers: Rise of the Beasts pojawi się w kinach 24 czerwca 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
luzek
Gramowicz
12/07/2021 21:15

Kiedy był mirage w Transformers 4?