Ojciec Diablo dołącza do zespołu Torchlight: Infinite w walce z Diablo Immortal

Maria Wawrzyniak
2022/09/23 13:30

Na kilka tygodni przed rozpoczęciem otwartych beta-testów darmowej gry Torchlight: Infinite do zespołu pracującego nad tytułem dołączył David Brevik.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w październiku bieżącego roku rozpoczną się otwarte beta-testy gry Torchlight: Infinite. Wówczas produkcję przetestować będą mogli wszyscy zainteresowani posiadacze komputerów osobistych i urządzeń mobilnych z systemami Android oraz iOS. Zanim to jednak nastąpi, przedstawiciele studia XD Entertainment poinformowali, że do zespołu dołączył David Brevik, znany jako ojciec serii Diablo, który pełnił kluczowe role przy produkcji pierwszych dwóch odsłon cyklu.

Ojciec Diablo dołącza do zespołu Torchlight: Infinite w walce z Diablo Immortal

Ojciec Diablo dołącza do twórców Torchlight Infinite

Wczytywanie ramki mediów.

Dołączam do zespołu Torchlight: Infinite jako producent konsultingowy, razem stworzymy najlepszego hack’n’slasha w historii!

GramTV przedstawia:

Wygląda więc na to, że ojciec serii Diablo zamierza pomóc studiu XD Entertainment w walce z obecnym na rynku – i niesławnym – Diablo Immortal. Czy coś z tego wyjdzie? Cóż, zobaczymy.

Komentarze
3
Ray
Gramowicz
23/09/2022 16:05

Walka w której wszyscy przegrywamy.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/09/2022 14:58

Dwa warte siebie gnioty.

Kotleciq
Gramowicz
23/09/2022 14:39

"Wygląda więc na to, że ojciec serii Diablo zamierza pomóc studiu XD Entertainment w walce z obecnym na rynku – i niesławnym – Diablo Immortal."

więc w walce z Diablo Immortal dołączymy do panującego trendu i stworzymy kolejnego P2W mikropłatnościowego gniota, który będzie kolejną cegiełką do utrwalenia trendu na rynku :)