Tommy Wiseau od The Room nakręcił nowy film. Big Shark na pierwszym zwiastunie

Radosław Krajewski
2023/03/24 11:30

Oh, hi Sharky!

Reżyser kultowego „najgorszego filmu w historii” powraca ze swoim nowym dziełem. Tommy Wiseau po sukcesie The Room skupił się bardziej na aktorstwie, a jego największym dokonaniem była dylogia Najlepsi przyjaciele ze scenariuszem Grega Sestero, słynnego Marka z The Room. Ale Wiseau znudziła się już tylko praca przed kamerą i postanowił nakręcić swój kolejny „wielki hit”. Tym razem padło na historię ogromnego rekina ludojada.

Tommy Wiseau od The Room nakręcił nowy film. Big Shark na pierwszym zwiastunie

Tommy Wiseau zaprezentował swój nowy film

Big Shark opowiada losy trzech strażaków – Georgiego, Patricka i Tima – próbujących uratować Nowy Orlean przed atakiem wielkiego rekina. Na krótkim zwiastunie możemy zobaczyć nieporadnie nakręcone sceny walk bokserskich, najróżniejsze przebitki na miasto, oraz to, co najważniejsze, czyli trójkę bohaterów uciekających przed przerażającym potworem. W głównych rolach poza Tommym Wiseau zobaczymy: Isaiaha LaBorde’a oraz Marka Valeriano.

GramTV przedstawia:

Pierwsze pokazy Big Shark rozpoczną się już 2 kwietnia pokazem w Cinema 21 w Portland w stanie Oregon. Seanse będą kontynuowane aż do sierpnia w najróżniejszych amerykańskich miastach. Niestety w tej chwili nie wiadomo, czy film trafi również do Europy i kiedy moglibyśmy spodziewać się premiery na VOD.

Tommy Wiseau zaprezentował swój nowy film, Tommy Wiseau od The Room nakręcił nowy film. Big Shark na pierwszym zwiastunie
Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
24/03/2023 13:22

Oh hi, Shark!

wolff01
Gramowicz
24/03/2023 12:27

No cóż, trzeba znaleźć swoją niszę. A najlepsze że o jego filmie będzie mówić o wiele więcej osób niż o jakiś perełkach filmowych nie z pierwszych stron...