Tom Holland podobno dołączy do obsady ekranizacji Jak and Daxter

Krzysztof Żołyński
2023/08/21 20:30
1
0

Tom Holland i Chris Pratt mają podobno zagrać główne role w filmowej adaptacji gry Jak and Daxter.


Jak twierdzi informator z branży filmowej, MyTimeToShineHello, który jak do tej pory znany jest z przekazywania wiarygodnych wieści na temat produkcji Marvela, Tom Holland jest przygotowywany do roli Jaka, podczas gdy Chris Pratt miałby użyczyć głosu Daxterowi.

Tom Holland podobno dołączy do obsady ekranizacji Jak and Daxter

Dodatkowo, jeśli pogłoski okażą się prawdziwe, za reżyserię odpowiadać będzie Ruben Fleischer, czyli filmowiec, z którym Tom Holland spotkał się na planie Uncharted. Jest duża szansa, że tak się stanie, bo warto przypomnieć, że w 2022 roku Fleischer ujawnił, że pracuje nad adaptacją Jak and Daxter. Jak sam wtedy powiedział, wierzy w ten serial i wie, że będzie „naprawdę fajny”.

Tom Holland i Chris Pratt w serialu Jak and Daxter

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Dlatego deklaracja Hollanda, kiedy powiedział, że chętnie wcieliłby się w rolę Jaka na pewno nie jest dziełem przypadku. Z kolei Pratt ma już spore doświadczenie w podkładaniu głosów, a jego interpretacja Mario z pewnością miała udział w sukcesie kinowego przeboju Super Mario Bros. Movie. Także duet Holland i Pratt został już sprawdzony i zadziałał rewelacyjnie. Panowie użyczyli głosu braciom w animacji fantasy studia Pixar, noszącej tytuł Naprzód.

Komentarze
1
RoXasPLBE
Gramowicz
22/08/2023 09:14

Info ze film ma być Live-action mnie mocno niepokoi, ale mam nadzieje ze po tym filmie Naughty dog w końcu przypomni sobie ze ich studio nie kręci się tylko wokół The last of us