Kontynuacja Uncharted może powstać. Producent: „zdecydowanie chcemy zrobić kolejny film”

Krzysztof Żołyński
2023/08/12 19:30
1
0

Całkiem możliwe, że ponownie zobaczymy Toma Hollanda w roli Nathana Drake'a.

Kontynuacja Uncharted jest coraz bardziej prawdopodobna. Producent pierwszego filmu, Charles Roven, twierdzi, że Sony Pictures jest zainteresowane.

Kontynuacja Uncharted może powstać. Producent: „zdecydowanie chcemy zrobić kolejny film”

Recenzja filmu Uncharted. Cztery gry w jednym

Film Uncharted zebrał mieszane recenzje, ale fani gry udowodnili własnymi portfelami, że ta adaptacja gry się im spodobała. Widowisko na podstawie gry z PlayStation zarobiło ponad 400 mln dolarów. W związku z tym, film ten można śmiało nazwać komercyjnym sukcesem.

Film Uncharted 2 jednak powstanie?

Ponieważ firmy produkcyjne i dystrybucyjne bardziej interesują wpływy do kasy niż to, co mają do powiedzenia krytycy, kontynuacja Uncharted jest rozpatrywana od dawna i dziwne by było, gdyby nie powstała. W jednym z ostatnich wywiadów, Charles Roven niemal potwierdził, że dalszy ciąg filmowych przygód Nathana i jego przyjaciół, będzie rozwijany. Zapytany konkretnie, czy jest chęć kontynuowania serii filmów, Roven powiedział:

GramTV przedstawia:

O tak! Świetnie się bawiliśmy przy tym filmie. Film podobał się fanom, a także ludziom, którzy nie mieli pojęcia o istnieniu gry. Zdecydowanie chcemy nakręcić kolejny.

Tom Holland wcielił się w poszukiwacza przygód Nathana Drake'a, a Mark Wahlberg gra jego prawą rękę, Victora „Sully'ego” Sullivana. Duet jest znacznie młodszy niż w pierwszej grze Uncharted, a to dlatego, że film jest prequelem serii gier wideo. Ciekawe, czy kontynuacja będzie bezpośrednią adaptacją gry.

Komentarze
1
Kawalerzysta
Gramowicz
12/08/2023 22:44

Jedynka miała żenująco niski poziom.