Tiffany Haddish broni Willa Smitha. „To najpiękniejsza rzecz jaką widziałam”

Radosław Krajewski
2022/03/28 19:00
6
0

Nie milkną echa skandalu, do którego doszło podczas tegorocznego rozdania Oscarów.

W nocy odbyła się 94. ceremonia rozdania Oscarów. Po gali jednak mało kto dyskutuje o zwycięzcach, a na ustach wszystkich wciąż jest incydent, do którego doszło na scenie. Przypomnijmy, że Chris Rock zażartował z żony Willa Smitha, Jady Pinkett Smith. To nie spodobało się aktorowi, który podszedł do komika i uderzył go w twarz. Całą sytuację zobaczycie w tym miejscu. Okazuje się, że część filmowego środowiska stanęła po stronie broniącego żony Smitha. Jedną z nich jest aktorka Tiffany Haddish, która nazwała moment spoliczkowania Chrisa Rocka „najpiękniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziała”.

Tiffany Haddish broni Willa Smitha. „To najpiękniejsza rzecz jaką widziałam”

Kiedy zobaczyłam, jak czarny mężczyzna wstawia się za swoją żonę, to wiele dla mnie znaczyło. Jako kobieta, która nie była przez nikogo chroniona, myślę, że ktoś powinien powiedzieć: „Nie rzucaj imieniem mojej żony, zostaw ją w spokoju”, to właśnie powinien zrobić twój mąż, prawda? Chronić cię. Dla mnie na tym powinien opierać się cały świat. I może reszcie się nie podobać, jak to się potoczyło, ale dla mnie była to najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam. Sprawiło, że uwierzyłam, że wciąż są tam mężczyźni, którzy kochają i troszczą się o swoje kobiety, swoje żony.

GramTV przedstawia:

W dalszej części wypowiedzi Haddish powiedziała, że Chris Rock jako znajomy Smithów, nie powinien w taki sposób żartować. Dodała, że rozumie zachowanie Willa Smitha, który jedynie „chronił swoją żonę”. Aktorka przyznała także, że w przerwie reklamowej podeszła do Jady Pinkett Smith, aby ją pocieszyć. Przypomnijmy, że Akademia potępiła przemoc w jakiejkolwiek formie i zaapelowała, aby skupić się na nagrodzonych filmowcach.

Komentarze
6
Vito_N_N_K
Gramowicz
30/03/2022 19:17
1000kgoldplz napisał:

tak to jest jak się dopuści murzynów do głosu

A może po prostu chodzi o to, że w dzieciństwie gwałcił cię ojciec, a mamusia puszczała się wtedy na trasie Bydgoszcz - Toruń?... Bo to na ogół z podobnych traum rodzi się nienawiść. I pewnie dlatego wyrosłeś na rasistowskiego śmiecia i faszystowskiego kutasinę. Szczęściem, fart Ludzkości polega na tym, że masz na tym świecie wielki c*** do gadania, obrzeraż się jak świnia, a przez ciągłe chlanie taniego browca twój rak trzustki zaczyna się właśnie w twoim bebzunie z prędkością światła rozwijać.

1000kgoldplz
Gramowicz
29/03/2022 13:37

tak to jest jak się dopuści murzynów do głosu

1000kgoldplz
Gramowicz
29/03/2022 13:36
wolff01 napisał:

Ja chciałem zwrócić uwagę na inną rzecz...

Wiem że celebryci mają swój świat, ale jak na społeczeństwo które tak bardzo dąży do równouprawnienia, coś bardzo podkreślają każdorazowo swój kolor skóry. Możecie to zauważyć w ich wypowiedziach: "kiedy zobaczyłam, jak czarny mężczyzna wstawia się za swoją żonę...". Czyli że po prostu "mężczyzna wstawiający się za swoją żonę" nie zrobiłby na niej wrażenia? Mam nadzieję że bardziej chodziło tu o to skąd aktorka się wywodzi (i reputację czarnoskórycch z biedniejszych dzielnic) niż o to podkreślanie swojego koloru skóry...

Może celebryci nawet nie zdają sobie z tego sprawy, ale chcieli "znieść podziały" a sami je teraz pogłębiają.

zgadza się. jak dla mnie to oni są rasistami przez takie wypowiedzi.
Trwa Wczytywanie