The Mandalorian – film zamiast kolejnych sezonów serialu?

Krzysztof Żołyński
2023/08/09 10:00
0
0

Pojawiły się zaskakujące doniesienia, z których wynika, że zamiast kolejnych sezonów, pojawi się film The Mandalorian.

Według źródeł w Lucasfilm, istnieje obawa, że Jon Favreau i Dave Filoni nie będą w stanie nakręcić dwóch zaplanowanych sezonów serialu dla Disney+, których powstanie jest niezmiernie ważne dla filmu kinowego Dave’a Filoniego. W związku z tym pojawia się pytanie, czy filmowcy będą w stanie zmontować ze scenariusza do serialu dobry skrypt na potrzeby filmu Star Wars: The Mandalorian. Jeśli sztuka się uda, Filoni będzie miał na koncie dwa kinowe filmy wyprodukowane przez Jona Favreau.

The Mandalorian – film zamiast kolejnych sezonów serialu?

W tej chwili nie wiadomo czy pogłoski się potwierdzą, ale pomysł wpisuje się w aktualną politykę Disneya. Wytwórnia wprowadza wielkie cięcia finansowe i rozmaite plany restrukturyzacji swoich pierwotnych planów. Ich wynikiem są zmiany, z których wyklarował się priorytet dla filmów kinowych i odsunięcie seriali na drugi plan. Dodatkowo Hollywood boryka się z ogromnym strajkiem scenarzystów i aktorów. Ich wspólna akcja sparaliżowała produkcję seriali i filmów.

Film zamiast serialu The Mandalorian?

Jak donoszą tzw. dobrze poinformowane źródła plan ma duże poparcie we władzach Disneya i raczej los serialu jest przesądzony.

GramTV przedstawia:

Ten plan jest rozpowszechniany wewnętrznie. Ten plan wydaje się być również ulubionym wśród niektórych dyrektorów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!