The Last of Us Part I – nowy trailer pokazuje mechaniki walki

DK
2022/09/01 22:00

Remake już za chwilę trafi do sklepów.

Premiera The Last of Us Part I na konsolach PlayStation 5 odbędzie się już jutro. Naughty Dog dość często przypomina nam o swoim remake’u, publikując coraz to nowe filmiki promocyjne. Na najnowszym nagraniu przedstawiciele studia omawiają mechaniki walki w tytule. Wspomniane wideo publikujemy na dole niniejszej wiadomości.

The Last of Us Part I – nowy trailer pokazuje mechaniki walki

Na filmiku pracownicy Naughty Dog mówią między innymi o ulepszonej sztucznej inteligencji czy zwiększonej liczbie wrogów w wersji na PS5. Co natomiast dotyczy innych ciekawych materiałów wideo dotyczących TLoU Part I, to pod tym adresem pisaliśmy o porównaniu wersji gry na PS3, PS4 i PS5. Natomiast tutaj prezentowaliśmy 7-minutowy gameplay.

The Last of Us Part I – recenzje i premiera na PC

Jeśli chodzi o recenzje, to generalnie dziennikarze chwalą remake – ich zdaniem tytuł zachwyca pod względem jakości oprawy technicznej. Także nasz redaktor jest zadowolony i ocenił TLoU Part I na 9,7. Pełną opinię na temat odnowionej wersji produkcji na GRAM-ie możecie przeczytać pod tym adresem. Wiemy też, że TLoU Remake ukaże się na PC. Data premiery nie została jeszcze ujawniona – jednak twórcy od dawna zapewniają, że produkcja trafi na komputery “niedługo po wydaniu na PS5”.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!