The Last of Us Part 2 Remastered – znamy ceny cyfrowego i fizycznego wydania

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/05 18:30
0
0

W sklepie PlayStation Store pojawił się remaster drugiego The Last of Us.

W połowie ubiegłego miesiąca przedstawiciele studia Naughty Dog oficjalnie zapowiedzieli The Last of Us: Part II Remastered, o czym informowaliśmy Was w osobnej wiadomości. Jest to „rozszerzone i ulepszone” wydanie produkcji na konsolę obecnej generacji PlayStation 5. Otrzymaliśmy wówczas zwiastun i pierwsze szczegóły wraz z datą premiery. Teraz natomiast produkcja pojawiła się w polskim sklepie PlayStation Store oraz w sklepach partnerów, dzięki czemu poznaliśmy cenę zarówno wydania cyfrowego, jak i fizycznego.

The Last of Us Part 2 Remastered – znamy ceny cyfrowego i fizycznego wydania

The Last of Us: Part 2 Remastered – polska cena

Tym samym wystartowały zamówienia przedpremierowe – we wspomnianym już PlayStation Store wersja na PS5 została udostępniona w cenie 219 złotych. Gracze otrzymają również możliwość wykupienia aktualizacji z PS4 na PS5 w cenie 10 euro, czyli około 45 złotych. W wersji fizycznej remaster został natomiast wyceniony na 229 złotych.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z zapowiedziami samych deweloperów, odświeżona wersja doczeka się zmian – oraz nowości. Jedną z nich będzie tryb rozgrywki No Return, który zaoferuje zabawę w stylu roguelike. Dziś rano informowaliśmy Was o prezentacji trybu w postaci nowego zwiastuna i listy grywalnych postaci (znajdziemy wśród nich m.in. Ellie, Dinę, Tommy’ego czy Joela). Na zwiastunie pokazano część poziomów; gracze będą mieli okazję zwiedzić lokacje znane z kampanii fabularnej, a także możliwość ulepszania posiadanych broni.

Na koniec przypomnijmy, że The Last of Us: Part II Remastered zadebiutuje 19 stycznia 2024 roku wyłącznie na PlayStation 5. Zainteresowanych naszą opinią na temat oryginału z 2020 roku zapraszamy do lektury recenzji: Recenzja The Last of Us Part II. Naughty Dog znowu łamie serca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!