The Last of Us 2 Remastered z prezentacją trybu No Return. Lista postaci i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/12/05 08:05
0
0

Sony opublikowało nowy zwiastun, który zdradza nieco więcej informacji na temat trybu No Return w odświeżonej wersji The Last of Us 2.

Już w zeszłym miesiącu w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje na temat liczby poziomów dostępnych w trybie No Return w The Last of Us 2 Remastered. Tymczasem Sony najwyraźniej postanowiło przypomnieć graczom o jednej z głównych atrakcji odświeżonej wersji produkcji z 2020 roku. Japońska firma opublikowała bowiem zwiastun poświęcony wspomnianemu wariantowi rozgrywki. Udostępniony gameplay trailer zdradza nieco dodatkowych szczegółów na temat nowej opcji zabawy w The Last of Us 2 Remastered.

The Last of Us 2 Remastered z prezentacją trybu No Return. Lista postaci i nie tylko

The Last of Us 2 Remastered na nowym zwiastunie. Sony prezentuje tryb No Return

Najnowszy zwiastun The Last of Us 2 Remastered ujawnia przede wszystkim listę postaci dostępnych w trybie No Return. Okazuje się, że na liście grywalnych bohaterów znajdą się Ellie, Dina, Jesse, Tommy, Joel, Abby, Lev, Yara, Mel oraz Manny. Deweloperzy ze studia Naughty Dog podkreślają również, że wraz z postępami gracze będą odblokowywać kolejnych bohaterów, a także alternatywne stroje.

Opublikowany w sieci zwiastun pokazuje też część poziomów, które pojawią się w trybie No Return. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w trakcie rozgrywki użytkownicy będą mieli okazję odwiedzić lokacje znane z kampanii fabularnej. Materiał informuje także, że na wybranych planszach gracze będą musieli zmierzyć się z konkretnymi wrogami.

GramTV przedstawia:

W trybie No Return w The Last of Us 2 Remastered użytkownicy będą mieli również możliwość ulepszania posiadanych broni. Podobnie jak w przypadku postaci różnego rodzaju dodatki – oraz samo uzbrojenie – będą odblokowywane wraz z postępami. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i sprawdźcie, jak prezentuje się wspomniany wariant rozgrywki.

Na koniec przypomnijmy, że The Last of Us 2 Remastered zadebiutuje 19 stycznia 2024 roku wyłącznie na PlayStation 5. Warto pamiętać, że posiadacze wydania na PlayStation 4 będą mogli za 10 dolarów zaktualizować swój egzemplarz do nowej wersji. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat oryginału z 2020 roku, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja The Last of Us Part II. Naughty Dog znowu łamie serca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!