The Last of Us 2 Remastered – wiemy, ile poziomów zaoferuje tryb No Return

Mikołaj Ciesielski
2023/11/22 13:40
0
0

Źródłem informacji jeden z testerów Naughty Dog.

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi The Last of Us 2 Remastered. Nieco później w sieci pojawiła się natomiast informacja, że odświeżona wersja drugiej części The Last of Us została opracowana przez nowych pracowników Naughty Dog, a Neil Druckmann wspólnie z głównym zespołem pracuje nad zupełnie nową produkcją. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi wiadomości związanych ze wspomnianą produkcja. Jeden z testerów podzielił się bowiem interesującym szczegółem na temat trybu No Return, który będzie jedną z nowości oferowanych przez The Last of Us 2 Remastered.

The Last of Us 2 Remastered – wiemy, ile poziomów zaoferuje tryb No Return

Nowe szczegóły na temat trybu No Return w The Last of Us 2 Remastered

Jak zauważył jeden z użytkowników portalu społecznościowego X (dzięki GamingBolt), na profilu Colina Freemana – jednego z testerów jakości w Naughty Dog – w serwisie LinkedIn pojawiła się interesująca informacja na temat trybu No Return z The Last of Us 2 Remastered 2. Freeman miał bowiem okazję pracować nad wspomnianym wariantem rozgrywki, który – jak zdradza sam tester – ma zaoferować 12 różnych poziomów.

Freeman nie ujawnił żadnych dodatkowych szczegółów, ale poziomy z trybu No Return zostaną umieszczone w lokacjach, które gracze mieli okazję odwiedzić w trakcie kampanii fabularnej The Last of Us 2, co sugerował już sam zwiastun. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany wariant rozgrywki zaoferuje również „całą gamę” grywalnych postaci, a każda z nich będzie mogła pochwalić się odmiennym stylem rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Last of Us 2 Remastered zadebiutuje 19 stycznia 2024 roku wyłącznie na PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami odświeżona wersja najnowszej produkcji studia Naughty Dog zaoferuje nie tylko wyższej jakości oprawę wizualną, ale również nowe tryby. Oprócz wspomnianego No Return gracze otrzymają także dostęp do takich wariantów zabawy jak Lost Levels oraz Guitar Free Play. Posiadacze wersji na PlayStation 4 będą mogli za 10 dolarów zaktualizować swój egzemplarz do wersji na PlayStation 5.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!