THE FINALS – darmowy shooter już dostępny! Czy warto zagrać?

Jakub Smolak
2023/12/08 08:20
2
0

Produkcja od Embark Studios jest dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem.

THE FINALS to propozycja od niezależnej ekipy z Embark Studios. Produkcja właśnie zadebiutowała na rynku i wszystko wskazuje na to, że warto w nią zagrać. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym trailerem premierowym, który został zaprezentowany podczas The Game Awards 2023.

THE FINALS – darmowy shooter już dostępny! Czy warto zagrać?

Czy warto zagrać w THE FINALS?

THE FINALS to sieciowy shooter, który dystrybuowany jest w modelu free to play. Podczas zabawy gracze walczą na arenach inspirowanych prawdziwymi miejscami. W osiągnięciu zwycięstwa kluczowe będzie nie tylko sprawne posługiwanie się bronią i gadżetami, ale również umiejętne wykorzystywanie otoczenia, które jest bardzo podatne na zniszczenia.

Drodzy widzowie, oto wiadomość, na którą czekaliście: THE FINALS przyjmuje nowe zgłoszenia, więc na co czekacie?! Tak jest, niebawem cały świat będzie z zapartym tchem patrzeć, jak rozwalacie nasze najnowocześniejsze areny w drodze do sławy! THE FINALS to największe darmowe bitewne show na świecie. Uczestnicy łączą się z naszym wirtualnym światem, by wspólnie brać udział w coraz trudniejszych turniejach. Walczą na przepięknie wyrenderowanych arenach, stworzonych na podstawie prawdziwych miejsc. Mogą je zmieniać, wykorzystywać i niszczyć – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Pierwsze oceny wskazują na to, że THE FINALS to udana produkcja. Wyłącznie na Steam gra doczekała się już ponad 1500 recenzji, a większość z nich, bo aż 71%, to pozytywne opinie. Warto również zaznaczyć, że popularność gry stale rośnie. Według danych podanych przez platformę SteamDB w szczycie w THE FINALS jednocześnie zagrywało się ponad 120 tys. graczy. To naprawdę imponujący wynik. Miejmy nadzieję, że produkcji Embark Studios uda się na długo utrzymać zainteresowanie miłośników sieciowej rywalizacji.

Komentarze
2
Wyrwicjusz
Gramowicz
09/12/2023 03:02
MisticGohan_MODED napisał:

Niech zgadnę - g...y klon cod: warzone podobny ? Boshe :P

Absolutnie. Z tego co wiem mecze mają trwać max kilkanaście minut i na niewielkich mapach. Z dużym naciskiem na esport. 

Co z tego wyjdzie, bo to już inna sprawa, czas pokaże. 

MisticGohan_MODED
Gramowicz
08/12/2023 19:47

Niech zgadnę - g...y klon cod: warzone podobny ? Boshe :P