Modyfikacja sprawia, że TES V: Skyrim wygląda jak Borderlands. Filmik z bety

Maria Wawrzyniak
2021/11/22 08:00
3
0

Jedna z graficznych modyfikacji sprawia, że kultowa produkcja studia Bethesda Softworks wygląda niczym jedna z odsłon serii Borderlands.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby gra The Elder Scrolls V: Skyrim, gdyby stworzyło ją studio odpowiedzialne za serię Borderlands? Jedna z graficznych modyfikacji postanowiła odpowiedzieć na to pytanie. Użytkownik o pseudonimie Kanjs (podajemy za serwisem Game Rant, który z kolei odsyła do portalu DSOGaming) udostępnił szereg narzędzi dla wersji Special Edition, dzięki którym każdy zainteresowany może drastycznie zmienić styl graficzny kultowego Skyrima i sprawić, że gra wygląda niczym właśnie wspomniany cykl zespołu Gearbox Software. Zobaczcie efekty!

Kanjs podzielił się ze społecznością paczkami tekstur (m.in. dla zbroi, architektury czy postaci), które są dostępne na portalu Nexus Mods. Wszystkie potrzebne linki znajdziecie też w wiadomości redaktorów serwisu DSOGaming pod tym adresem. Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawa mieszanka klimatów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że gra The Elder Scrolls V: Skyrim pojawiła się na rynku 11 listopada 2011 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox 360. W 2016 roku doczekaliśmy się z kolei wersji Special Edition, czyli remastera oferującego sporo usprawnień graficznych. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia QuakeCon zapowiedziano z kolei The Elder Scrolls V: Skyrim – Anniversary Edition.

Jeśli szukacie nowego sprzętu, który pozwoli Wam uruchomić najnowsze gry na wysokich ustawieniach graficznych, to polecamy komputer osobisty Actina PBA 3700X / 16GB / 512GB / RTX3060 / 650W z atrakcyjnej oferty Black Friday na Sferis.pl. Na wspomnianej stronie nie brakuje również innych promocji na sprzęt oraz akcesoria gamingowe, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą pod tym adresem.

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
23/11/2021 13:13

Wygląda to naprawdę dobrze

Kresegoth
Gramowicz
22/11/2021 10:44

Nie wiem dlaczego, ale bardziej kojarzy mi się z Darkfall Online niż Borderlands.

Kafar
Gramowicz
22/11/2021 09:53

Dobrze to wygląda.
Trwa Wczytywanie