The Day Before zalicza spore opóźnienie. Nowa data premiery i zmiana silnika

Mikołaj Ciesielski
2022/05/05 14:20

Na premierę nowego survivalowego MMO w klimatach postapo przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

The Day Before zalicza spore opóźnienie. Nowa data premiery i zmiana silnika

Zgodnie z zapowiedzią The Day Before miało zadebiutować na komputerach osobistych już w czerwcu. Okazuje się jednak, że na premierę nowego survivalowego MMO w klimatach postapo przyjdzie nam poczekać znacznie dłużej. Deweloperzy ze studia Fntastic podjęli bowiem decyzję o zmianie silnika na Unreal Engine 5, co wiąże się z koniecznością przełożenia debiutu gry. Nową datę premiery wyznaczono na 1 marca 2023 roku.

Miliony ludzi dodało The Day Before do swojej listy życzeń, sprawiając, że The Day Before stało się jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na świecie. Czując i rozumiejąc wielką odpowiedzialność, która na nas spoczywa, z ogromną wdzięcznością mamy przyjemność ogłosić, że The Day Before przechodzi na nową technologię Unreal Engine 5!” – czytamy w komunikacie udostępnionym przez twórców.

Przejście na bardziej zaawansowany i dostosowany do otwartych światów silnik sprawi, że rozgrywka w The Day Before będzie jeszcze bardziej fantastyczna. W związku z tym informujemy, że nowa data premiery gry to 1 marca 2023 roku” – dodają deweloperzy.

Na koniec warto przypomnieć, że w przyszłym roku The Day Before miało zadebiutować również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie wiadomo czy 1 marca 2023 roku do sprzedaży trafi wyłącznie wersja na PC, czy produkcja studia Fntastic pojawi się jednocześnie na trzech platformach. Wygląda na to, że na oficjalne informacje w tej sprawię musimy nieco poczekać.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
06/05/2022 07:47

Ta gra wygląda zbyt ładnie jak na pełnoprawne MMO i jakoś mnie nie dziwi, że nagle widzę takiego newsa. Mimo wszystko może i coś z tego będzie bo jak dotąd większość ogrywanych przeze mnie MMO była nastawiona na jak największą bazę użytkowników więc i wymagania też musiały być niskie