The Crew Motorfest kolejną grą Ubisoftu, która zmierza na Steam. Data premiery

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/25 21:15
0
0

Ubisoft ujawnił kolejną produkcję ze swojego portfolio, która już niedługo zostanie udostępniona w ofercie sklepu Steam.

Ubisoft kontynuuje rozpoczęty jeszcze w ubiegłym roku proces udostępniania niektórych ze swoich produkcji w sklepie Steam. Jak podaje serwis Gematsu, przedstawiciele francuskiej korporacji poinformowali, że już niedługo na wspomnianej platformie Valve pojawi się kolejny tytuł – tym razem będzie to The Crew Motorfest.

The Crew Motorfest kolejną grą Ubisoftu, która zmierza na Steam. Data premiery

The Crew Motorfest zmierza na Steam. Data premiery

Zgodnie z oficjalnymi informacjami przekazanymi przez dewelopera, The Crew Motorfest pojawi się na Steamie już 18 kwietnia bieżącego roku. Od września ubiegłego roku gra jest dostępna na komputerach osobistych w sklepach Epic Games Store oraz Ubisoft Store, a także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowani mogą już dodać tytuł do swojej listy życzeń – wystarczy udać się na kartę produktu, gdzie czytamy:

The Crew Motorfest to gra wyścigowa online, osadzona w otwartym świecie wzorowanym na hawajskiej wyspie O‘ahu. (...) Zgarnij bilet na Motorfest, zademonstruj swoje umiejętności i przeżyj najbardziej emocjonujące przygody, jakie tylko może ci zaoferować kultura motoryzacyjna! Odkryj playlisty i rzuć się w wir tematycznych kampanii, które zabiorą cię w najbardziej emocjonujące rejony świata motoryzacji, wliczając w to amerykańskie bestie, wyścigi uliczne w japońskim stylu, czy legendarne, historyczne maszyny! Sprostaj każdemu wyzwaniu i uzupełnij swoją kolekcję o najbardziej legendarne pojazdy wszechczasów. Personalizuj swoje auta i demonstruj własny styl w trybie rywalizacji tuningowej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!