The Casting of Frank Stone na Steam. Kilka szczegółów i wymagania sprzętowe gry

Mikołaj Ciesielski
2023/12/10 12:30
0
0

Na platformie Valve pojawiło się kilka dodatkowych informacji na temat nadchodzącej produkcji twórców Until Dawn i The Quarry.

Na The Game Awards 2023 doczekaliśmy się zapowiedzi The Casting of Frank Stone, czyli nowej produkcji studia Supermassive Games osadzonej w uniwersum Dead by Daylight. W trakcie wydarzenia mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun wspomnianego tytułu. Tymczasem okazuje się, że nadchodząca gra twórców Until Dawn i The Quarry doczekała się już własnej strony na Steam.

The Casting of Frank Stone na Steam. Kilka szczegółów i wymagania sprzętowe gry

Wymagania sprzętowe The Casting of Frank Stone ujawnione. Jest też parę innych szczegółów

Na platformie Valve pojawiło się kilka wartych uwagi informacji na temat gry The Casting of Frank Stone. Zgodnie z zapowiedziami gracze mogą liczyć na kinową historię, która wprowadzi „zupełnie nowy poziom emocji, immersji oraz intensywności do tego pełnego mroku uniwersum”. W nadchodzącej produkcji Supermassive Games gracze będą musieli również podejmować różnego rodzaju decyzje, a każda z nich ma wpływać zarówno na fabułę, jak i losy bohaterów.

Cień Franka Stone'a spowija Cedar Hills, miasto na zawsze odmienione przez jego okrutną przeszłość. Jak wkrótce odkryje grupa młodych przyjaciół, skąpane we krwi dziedzictwo Stone'a przenika to miejsce na wskroś, odciskając swe piętno na rodzinach, pokoleniach, a nawet strukturze rzeczywistości – czytamy w opisie gry na Steam.

W The Casting of Frank Stone gracze odkryją, że „pozornie prosty wybór może zmienić się w łamiący serce dylemat”. Przygotowana przez deweloperów historia ma być natomiast pełna „emocjonalnych zwrotów akcji”, a sama produkcja pozwoli odkryć fanom Dead by Daylight „nieznaną dotąd część” ich ulubionego uniwersum.

GramTV przedstawia:

The Casting of Frank Stone – minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit) lub Windows 11;
  • Procesor: Intel Core i5-8400 lub AMD Ryzen 5 1600;
  • Pamięć RAM: 12 GB;
  • Karta graficzna: Nvidia RTX 2070Ti / AMD RX5700 lub odpowiednik;
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 70 GB.

The Casting of Frank Stone – zalecane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit) lub Windows 11;
  • Procesor: Intel Core i5-12400F lub AMD Ryzen 5 5600;
  • Pamięć RAM: 16 GB;
  • Karta graficzna: Nvidia RTX 3070 / AMD RX6800 lub odpowiednik;
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 70 GB.

Na koniec przypomnijmy, że The Casting of Frank Stone zmierza nie tylko na komputery osobiste, ale także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety Supermassive Games i Behaviour Interactive nie ujawnili, kiedy możemy spodziewać się premiery wspomnianego tytułu. Warto natomiast dodać, że nadchodząca produkcja twórców Until Dawn i The Quarry dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy).

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!