Tenoch Huerta odrzuca oskarżenia o napaść seksualną. Marvel nie straci swojej gwiazdy?

Radosław Krajewski
2023/06/13 11:05
0
0

Aktor odniósł się do zarzutów, które pojawiły się w ubiegły weekend.

W ostatni weekend saksofonistka Maria Elena Rios oskarżyła publicznie Tenocha Huertę, którego możecie kojarzyć z roli Namora w Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu, o napaść seksualną i wykorzystywaniu kilku ofiar. Teraz aktor postanowił odpowiedzieć na te doniesienia, zaprzeczając, że oskarżenia kobiety są prawdziwe.

Tenoch Huerta odrzuca oskarżenia o napaść seksualną. Marvel nie straci swojej gwiazdy?

Tenoch Huerta wydał oświadczenie, broniąc się przed zarzutami

Huerta nazwał te zarzuty „fałszywymi i całkowicie bezpodstawnymi”. Przyznał, że rok temu był związany z Rios, ale była to relacja za obopólną zgodą, która trwała kilka miesięcy.

Przez cały czas był to kochający, ciepły i wzajemnie wspierający się związek. Jednak po jej zakończeniu Elena zaczęła fałszywie przedstawiać nasze interakcje, zarówno prywatnie, jak i przed grupami wspólnych znajomych. W rezultacie kilka miesięcy temu zaangażowałem zespół prawników do podjęcia odpowiednich działań w celu ochrony mojej reputacji i obalenia tych nieodpowiedzialnych i fałszywych oskarżeń, które mogą spowodować wielkie szkody.

Chociaż w żadnym wypadku nie jestem doskonały, wiem, że te zarzuty są po prostu nieprawdziwe. I chociaż zawsze będę pracował nad tym, aby się poprawić, muszę kwestionować twierdzenia, które są zarówno fałszywe, jak i obraźliwe. Jestem głęboko wdzięczny mojej rodzinie i ludziom, którzy mnie wspierali, i bardzo doceniam każdego, kto chce spojrzeć na fakty i zastanowić się, zanim pospiesznie wyciągnie nieprawdziwe i niesprawiedliwe wnioski – czytamy w oświadczeniu Tenocha Huerty.

GramTV przedstawia:

Jak na razie nie wiadomo, czy Maria Elena Rios złożyła pozew do sądu, czy też jedynie publicznie oskarżyła Tenocha Huertę, bez żadnych prawnych działań. Aktor z pewnością będzie walczył o odzyskanie swojego dobrego imienia, również ze względu na rolę w uniwersum Marvela, którą mógłby stracić. Nie wiadomo, kiedy studio będzie chciało ponownie skorzystać z postaci Namora, ale może to nastąpić już w którejś z nadchodzących odsłon serii Avengers.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!