Tej postaci nie usunięto z Flasha. Ben Affleck wygadał się, kto uratuje Batmana

Radosław Krajewski
2023/03/31 13:00

Wygląda na to, że DC miało ambitne plany wobec tej postaci.

Przez ostatnie miesiące Flash przeszedł wiele zmian, aby dostosować film do nowych planów rozwoju uniwersum DC. W założeniach produkcja miała zrestartować uniwersum, aby zbudować je od nowa z bohaterami znanymi z wcześniejszych filmów. Tak się jednak nie stanie i James Gunn oraz Peter Safran, prezesi DC Studios, ogłosili już swoje plany na pierwszy rozdział nowego superbohaterskiego uniwersum. Nie ma w nim na razie miejsca dla Flasha, Wonder Woman, czy Aquamana. Dlatego też z zakończenia filmu wycięto kilku bohaterów, aby nie obiecywać widzom ich szybkiego powrotu. Jednak jak zdradził Ben Affleck w jednym z wywiadów, jedna z postaci nie została całkowicie usunięta i pojawi się w filmie.

Tej postaci nie usunięto z Flasha. Ben Affleck wygadał się, kto uratuje Batmana

Wonder Woman na ratunek Batmanowi

Okazuje się, że Wonder Woman wciąż pojawia się w filmie, a nawet uratuje Batmana granego przez Bena Afflecka. Jest to ciekawy zwrot, gdyż bohaterkę graną przez Gal Gadot niedawno mogliśmy zobaczyć w Shazam! Gniew bogów. Sugeruje to, że DC planowało zwiększyć udział Wonder Woman w uniwersum i powierzyć jej jeszcze większą rolę.

Nie chcę spoilerować, ale to była scena, w której zostałem złapany, uratowany przez Wonder Woman podczas akcji z kilkoma złymi facetami. A ona ratuje mnie przez… to znaczy, jestem pewien, że to, spoiler, więc zabójcy z DC mnie dopadną, ale […] ona ratuje mnie Lassem Prawdy. I tak się dzieje, że Batman wyjawia niektóre ze swoich prawdziwych uczuć na temat swojego życia i pracy… Wtedy mnie olśniło: „Chwileczkę, już rozumiem!”

GramTV przedstawia:

Reżyserem Flasha jest Andy Muschietti, twórca świetnie przyjętego horroru To oraz Mama. W filmie wystąpili: Ezra Miller, Ron Livingston, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Michael Shannon, Antje Traue, Sasha Calle, Ben Affleck, Maribel Verdú, Temuera Morrison, Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso, i Luke Brandon Field.

Przypomnijmy, że Flash zadebiutuje w kinach 16 czerwca 2023 roku.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
31/03/2023 13:47

I po co ten clickbait?