Niepokojące wieści o Constantine 2. Keanu Reeves ma wątpliwości, czy film powstanie

Radosław Krajewski
2023/03/28 11:30

Fani niczego nie mogą być już pewni.

Wydawało się, że po plotkach z ubiegłego miesiąca, według których Constantine 2 miał zostać anulowany przez Warner Bros., bo wytwórnia potrzebowała ogłoszenia jakiejkolwiek produkcji z uniwersum DC, fani postaci granej przez Keanu Reevesa będą mogli odetchnąć z ulgą. Wytwórnia szybko zareagowała na te doniesienia, zapewniając o dalszych pracach nad filmem. Ale entuzjazmem wobec produkcji drugiej części Constantine’a nie tryska gwiazda widowiska, który w najnowszym wywiadzie dla CinemaBlend przyznał, że losy filmu nie są przesądzone.

Niepokojące wieści o Constantine 2. Keanu Reeves ma wątpliwości, czy film powstanie

Constantine 2 jednak nie powstanie?

W rozmowie Keanu Reeves powiedział, że „nie wie”, czy Constantine 2 dojdzie do skutku. Lakoniczna wypowiedź wystarczyła, aby widzowie mogli obawiać się o przyszłość filmu.

  • CinemaBlend: Jestem wielkim fanem Constantine’a w twoim wydaniu
  • Keanu Reeves: Oh, dziękuję.
  • CinemaBlend: Fakt, że powstaje kontynuacja jest bardzo ekscytujące…
  • Keanu Reeves: Staramy się. Nie wiem, czy do tego dojdzie.

W dalszej części wywiadu aktor kontynuował, że chciałby zrobić Constantine’a 2, ale nie wie, czy uda mu się powrócić do tej roli. Redaktor CinemaBlend wspomniał o Elseworlds, czyli pobocznych projektach z DC, które nie będą wchodzić w skład głównego uniwersum. Reeves ponownie nie był wylewny, ale przyznał, że ma nadzieję, że będzie mógł powrócić do tej postaci.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!