Lady Gaga w charakteryzacji Harley Quinn. Tak prezentuje się bohaterka Jokera 2

Radosław Krajewski
2023/03/25 15:05

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu drugiej części Jokera, tym razem prezentujące pełną charakteryzację Lady Gagi jako Harley Quinn.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu produkcji Joker: Folie à Deux. Wczoraj informowaliśmy o kolejnych materiałach, tym razem prezentujących imponującą scenografię Arkham Asylum, które zostało podpalone na potrzeby filmu. Jeszcze w połowie marca mogliśmy zobaczyć pierwsze ujęcia na Lady Gagę w roli Harley Quinn, ale dopiero teraz trafiły zdjęcia, które prezentują pełną charakteryzację bohaterki.

Lady Gaga w charakteryzacji Harley Quinn. Tak prezentuje się bohaterka Jokera 2

Lady Gaga jako Harley Quinn na nowych zdjęciach

Na poniższych zdjęciach i jendym nagraniu możemy zobaczyć, że Harley Quinn w Jokerze 2 będzie różnić się od innej wersji tej postaci granej przez Margot Robbie. Lady Gaga posiada podobny makijaż do tego, który miał nałożony Arthur Fleck grany przez Joaquin Phoenix. Twórcy zachowali również oryginalne kolory kostiumu postaci i Harley Quinn będzie nosić biało-czarną bluzkę z czerwoną marynarką. Strój, jak i charakteryzacja są jednak mniej wyzywające i komiksowe, niż w kreacji Margot Robbie w Legionie Samobójców.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Todd Phillips, twórca poprzedniego Jokera. W obsadzie znaleźli się: Joaquin Phoenix, Lady Gaga, Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Jacob Lofland i Catherine Keener.

Przypomnijmy, że premiera Joker: Folie à Deux odbędzie się 4 października 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Lady Gaga jako Harley Quinn na nowych zdjęciach, Lady Gaga w charakteryzacji Harley Quinn. Tak prezentuje się bohaterka Jokera 2
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!