TMNT: Shredder’s Revenge rozbiło bank. Twórcy chwalą się świetną sprzedażą gry

Mikołaj Ciesielski
2022/07/14 07:35

Najnowsza produkcja poświęcona Wojowniczym Żółwiom Ninja cieszy się sporym zainteresowaniem.

TMNT: Shredder’s Revenge rozbiło bank. Twórcy chwalą się świetną sprzedażą gry

Nieco ponad miesiąc temu na komputerach osobistych oraz konsolach zadebiutowała gra Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge. Produkcja studia Tribute Games zebrała wysokie oceny od branżowych mediów, a także spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony samych graczy. Nic więc dziwnego, że tytuł cieszy się sporym zainteresowaniem. Deweloperzy oraz wydawca – firma Dotemu – pochwalili się bowiem wynikami sprzedaży Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, które są naprawdę imponujące.

Ponad milion egzemplarzy w tydzień

Zgodnie z przekazanymi informacjami sprzedaż gry Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge przekroczyła milion egzemplarzy w zaledwie tydzień od premiery. To naprawdę świetny wynik, zwłaszcza że nie mamy tu do czynienia z grą z segmentu AAA, a dodatkowo tytuł od momentu debiutu dostępny jest w usłudze Xbox Game Pass. Twórcy mają więc powody do zadowolenia.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to gra, o której marzyłem, odkąd jako dziecko oglądałem oryginalne kreskówki i wrzucałem monety do automatów do gier z Wojowniczymi Żółwiami Ninja. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Nickelodeon za możliwość uhonorowanie wspomnianej ery Wojowniczych Żółwi Ninja, która bardzo wpłynęła na życie wszystkich w Dotemu, a także naszym przyjaciołom ze studia Tribute Games za umiejętne uchwycenie dreszczyku emocji towarzyszącego starciom Żółwi z Klanem Stopy” – powiedział Cyrille Imbert, dyrektor generalny Dotemu.

Jesteśmy wdzięczni za całe wsparcie i zachętę, które otrzymaliśmy od pełnych pasji fanów Wojowniczych Żółwi Ninja już od momentu ujawnienia gry eenage Mutant Ninja Turtles i nie możemy doczekać się, by zobaczyć, jak gracze odkrywają kolejne easter eggi, które można odkryć podczas łączenia kilku odważnych kombinacji” – dodał Jean-Francois Major, współzałożyciel studia Tribute Games.

Na koniec przypomnijmy, że Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Tytuł uruchomicie również na PlayStation 5 i Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja studia Tribute Games znajduje się obecnie także w usłudze Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!