TCL zajęło drugie miejsce w globalnym rankingu producentów telewizorów. Drugi rok z rzędu

Reklama
2024/03/04 13:45
0
0

TCL kolejny rok z rzędu z tytułem TOP 2 w globalnym rankingu producentów telewizorów według OMDIA.

TCL Electronics po raz kolejny został uznany przez firmę zajmującą się badaniami rynku OMDIA za jedną z najlepszych marek w branży TV na świecie. Jak podano w raporcie Omdia Global TV Sets Report 2023, firma TCL zdobyła drugą pozycję na globalnym rynku telewizorów już drugi rok z rzędu. Łączna liczba dostarczonych telewizorów przez TCL wyniosła 25,26 miliona sztuk, co stanowi 12,5% udziału w rynku.

TCL zajęło drugie miejsce w globalnym rankingu producentów telewizorów. Drugi rok z rzędu

TCL z drugim miejscem w globalnym rankingu producentów telewizorów według OMDIA

Uzyskanie takiego wyniku było możliwe ze względu na wprowadzenie do oferty w 2023 roku telewizorów premium MiniLED. Jest to szybko rosnący segment rynku, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów.

GramTV przedstawia:

TCL po raz pierwszy wprowadził na rynek telewizor Mini LED w 2019 roku. Jest również pierwszą firmą produkująca telewizory w technologii Mini LED na skalę masową. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Mini LED oraz wykorzystaniu potężnych możliwości algorytmów, TCL gwarantuje niezrównaną jakość obrazu.

W ubiegłym roku firma TCL wypuściła także na rynek serię telewizorów Mini LED o przekątnej 98 cali, a nawet większej! Warto wspomnieć, że największy na świecie 115-calowy telewizor QD-Mini LED z 20 000 stref lokalnego wygaszania i szczytową jasnością na poziomie 5000 nitów zaprezentowano niedawno podczas targów CES 2024 w Ameryce Północnej.

TCL z drugim miejscem w globalnym rankingu producentów telewizorów według OMDIA, TCL zajęło drugie miejsce w globalnym rankingu producentów telewizorów. Drugi rok z rzędu
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!