Summer Game Fest 2024 nadchodzi. Nowy zwiastun podgrzewa atmosferę wokół pokazu

Mikołaj Ciesielski
2024/06/03 10:10
0
0

Udostępniony materiał zdradza, czego można spodziewać się po tegorocznej edycji Summer Game Fest.

Już w połowie marca dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie odbędzie się Summer Game Fest 2024. Zgodnie z zapowiedziami od wspomnianej prezentacji dzieli nas już tylko kilka dni. Nic więc dziwnego, że organizatorzy postanowili podgrzać nieco atmosferę wokół swojego wydarzenia. W sieci pojawił się bowiem zwiastun, który zdradza, czego można spodziewać się po tegorocznej edycji Summer Game Fest.

Summer Game Fest 2024 nadchodzi. Nowy zwiastun podgrzewa atmosferę wokół pokazu

Summer Game Fest 2024 na zwiastunie. Geoff Keighley zapowiada 2 godziny emocji w 4K

W materiale zapowiadającym Summer Game Fest 2024 pojawiają się ujęcia zarówno z wydanych już gier, jak i produkcji, które dopiero zadebiutują na rynku. W tej drugiej grupie znalazły się m.in. takie tytuły jak Black Myth: Wukong, Elden Ring: Shadow of the Erdtree, Kingdom Come: Deliverance 2 czy Star Wars Outlaws.

Niewykluczone więc, że wymienione wyżej gry pojawią się na Summer Game Fest 2024. Zgodnie z przekazanymi informacjami tegorocznej edycja wydarzenia ma trwać około 2 godziny. W tym roku transmisję z pokazu będzie można oglądać również w rozdzielczości 4K.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Summer Game Fest 2024 rozpocznie się 7 czerwca 2024 roku o 23:00 czasu polskiego. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie transmitowana na żywo ze znajdującej się w Kalifornii sali muzyczno-teatralnej YouTube Theater. Całość będzie można natomiast śledzić m.in. na platformach YouTube oraz Twitch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!