Suicide Squad: Kill The Justice League „nie spełniło oczekiwań” Warner Bros

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/23 19:30
2
0

Po części dlatego, jak twierdzi dyrektor finansowy Warner Bros. Discovery, Gunnar Wiedenfels, firmę czeka „trudny rok”.

Od premiery gry Suicide Squad: Kill the Justice League nie minął jeszcze miesiąc, a już teraz można powiedzieć, że produkcja przeszła przez naprawdę sporo nieciekawych sytuacji. Oprócz średnich recenzji, licznych kontrowersji związanych z bardzo wysoką ceną tytułu czy też problemami z serwerami teraz okazuje się, iż tytuł „nie spełnił oczekiwań” swojego wydawcy, czyli Warner Bros.

Suicide Squad: Kill The Justice League „nie spełniło oczekiwań” Warner Bros

Suicide Squad: Kill the Justice League nie spełniło oczekiwań Warner Bros.

Dyrektor finansowy Warner Bros. Discovery, Gunnar Wiedenfiels, przyznał, że odkąd gra trafiła do sprzedaży 2 lutego w cenie 70 dolarów „nie zrobiła takiego interesu, na jaki liczyła firma” i „nie spełniła oczekiwań”. Choć nie wspomniano o wynikach sprzedaży gry, porażka Suicide Squad sprawiła, iż „firmę czeka trudny rok”. Dla porównania: w ubiegłym roku wydano Hogwarts Legacy, które okazało się najlepiej sprzedającą się produkcją w ciągu poprzednich dwunastu miesięcy.

Mimo porażki zaplanowano cztery sezony zawartości w Kill the Justice League. Czy jednak rozwijanie gry cokolwiek w takiej sytuacji pomoże? Cóż, pozostaje poczekać i zobaczyć. Przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League jest dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/02/2024 19:43

No kto by pomyślał :O

Bruce_666
Gramowicz
23/02/2024 19:37

Na pewno nie pomogło także usuwanie negatywnych komentarzy na Steam.