Suicide Squad: Kill the Justice League nie ma łatwo. Twórcy muszą rozwiązać kolejny problem

Patrycja Pietrowska
2024/02/20 15:45
2
0

Rocksteady Studios pracuje nad rozwiązaniem kolejnego problemu.

Suicide Squad: Kill the Justice League nie zaliczyło najbardziej udanego startu. Zaledwie godzinę po premierze gry poważny błąd spowodował wyłączenie serwerów, a ostatnie statystyki wskazują na to, że coraz mniej użytkowników Steama interesuje się tytułem. To jednak nie koniec kiepskich wieści dotyczących produkcji. Okazuje się bowiem, że Rocksteady Studios ma kolejny problem do rozwiązania.

Suicide Squad: Kill the Justice League nie ma łatwo. Twórcy muszą rozwiązać kolejny problem

Suicide Squad: Kill the Justice League ma problemy z serwerami

Jak się okazuje, w przypadku Suicide Squad: Kill the Justice League wciąż utrzymują się problemy związane z logowaniem i serwerami. W komunikacie udostępnionym na oficjalnej stronie gry twórcy zapewniają jednak, że naprawa tego problemu jest aktualnie najwyższym priorytetem dla studia. Ponadto deweloperzy planują prace nad balansem rozgrywki.
W nadchodzących łatkach chcemy rozwiązać problemy z logowaniem i serwerami. I choć może nie będziemy w stanie naprawić wszystkich tych problemów od razu, chcemy wszystkich zapewnić: Jest to dla nas najwyższy priorytet. Słyszymy Was i rozumiemy waszą frustrację. Możemy się tylko zgodzić, że jest to nie do przyjęcia dla graczy, których to dotyczy. Musimy działać lepiej i ciężko pracujemy, aby naprawić te problemy. Nie jest to jednak łatwy orzech do zgryzienia, ponieważ nie jest to jeden problem, ale kilka mniejszych, które wpływają na niektórych graczy na różne sposoby. – przekazują twórcy.
Jak przekazuje Rocksteady Studios, zespół ciężko pracuje nad naprawianiem błędów i ulepszeniami. Zainteresowanym pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne aktualizacje. Dodatkowo trwają przygotowania do pierwszego sezonu rozgrywek, który ma ruszyć w marcu 2024 roku. Warto przypomnieć, że wraz z tym wydarzeniem, zostanie dodana kolejna grywalna postać – Joker.
Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutowało 2 lutego 2024 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Hanys
Gość
20/02/2024 22:13

Poprawić grafikę bo batman z 2015 lepiej  wygląda niż to 

dariuszp
Gramowicz
20/02/2024 18:35

Bawi mnie jak nisko stoczyło się Rocksteady. Widać że zarząd nie poradził sobie z ich sukcesem. To samo stało się z CDPR.