Street Fighter 6 o krok od nowego rekordu na Steam. Akuma zrobił swoje

Mikołaj Ciesielski
2024/05/23 14:45
0
0

Zabrakło naprawdę niewiele.

Wczoraj do grona grywalnych postaci w Street Fighter 6 dołączył Akuma, a sama gra doczekała się także nowej aktualizacji. Zarówno pojawienie się nowego wojownika, jak i udostępnienie wspomnianego patcha przyniosło efekty. Najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk od Capcomu była bowiem o krok od pobicia rekordu aktywności na Steam.

Street Fighter 6 o krok od nowego rekordu na Steam. Akuma zrobił swoje

Street Fighter 6 ze wzrostem zainteresowania na Steam po ostatniej aktualizacji

W szczytowym momencie ostatniej doby w Street Fighter 6 grało jednocześnie na Steam 70 202 osób (dzięki SteamDB). Wspomniana produkcja wyższym zainteresowaniem cieszyła się tylko w momencie premiery. W czerwcu 2023 roku najnowszą odsłonę popularnej serii Capcomu uruchomiło bowiem w tym samym czasie 70 573 użytkowników platformy Valve.

Do wyrównania rekordu zabrakło więc tylko 371 graczy. Niewykluczone jednak, że w najbliższych dniach uda się pobić wspomniany wynik. Street Fighter 6 nawet teraz cieszy się dużym zainteresowaniem na Steam. W chwili pisania tej wiadomości w najnowszą odsłonę popularnej serii bijatyk od Capcomu gra grubo ponad 40 tysięcy użytkowników platformy Valve.

GramTV przedstawia:

Warto dodać, że wspomniany na początku wiadomości Akuma dostępny jest dla graczy, którzy zdecydowali się na zakup gry Street Fighter 6 w wersji Deluxe i Ultimate. Nowym wojownikiem mogą cieszyć się również posiadacze przepustek Year 1 Character Pass i Ultimate Pass.

Na koniec przypomnijmy, że Street Fighter 6 dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Street Fighter VI - nowa, lepsza era ulicznej mordoklepki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!