Wyczekiwany wojownik trafił do Street Figther 6. Nowa aktualizacja jest już dostępna

Patrycja Pietrowska
2024/05/22 12:45
0
0

Akuma wzbogacił listę grywalnych postaci.

W marcu dowiedzieliśmy się, że do listy grywalnych postaci w Street Figther 6 dołączy Akuma. Pod koniec ubiegłego miesiąca otrzymaliśmy natomiast szerszą prezentację bohatera na fragmentach z rozgrywki. Dzisiaj wojownik trafił wreszcie do bijatyki, a wraz z tym wydarzeniem gracze otrzymali między innymi nową arenę oraz wydarzenia.

Wyczekiwany wojownik trafił do Street Figther 6. Nowa aktualizacja jest już dostępna

Akuma już dostępny w Street Fighter 6

Do sieci trafił już najnowszy zwiastun prezentujący atrakcje, które zostały wprowadzone do Street Fighter 6. Wśród najważniejszych nowości znajduje się oczywiście wojownik Akuma. Ponadto gracze otrzymali arenę Emma’s Hollow, a także ograniczone czasowo wydarzenie Giant Attack w Battle Hub.

Akuma jest dostępny od dzisiaj dla posiadaczy edycji Deluxe i Ultimate lub Year 1 Character Pass i Ultimate Pass. Pozostali mogą również zakupić bohatera w ramach DLC. Najnowsza aktualizacja nie tylko dodaje wspomnianą postać, ale także oferuje zmiany w zakresie balansu rozgrywki i nową mechanikę Recovery Drive Reversal. Szczegółowy opis znajduje się w tym miejscu.

GramTV przedstawia:

Street Fighter 6 dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Bijatyka zadebiutowała 2 czerwca 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!