Stray na 16-minutowym gameplayu

gram.pl
2022/07/20 16:30
0
0

Zobaczcie pierwsze kilkanaście minut z gry. Rozgrywkę przygotowała redakcja GRAM.pl.

Rezolutny zwierz zadebiutował wczoraj na pecetach i konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra cieszy się ogromną popularnością i zbiera mocne recenzje. Tymczasem w sieci pojawiają się kolejne materiały z rozgrywką. My także coś przygotowaliśmy – na samym dole zobaczycie gameplay od GRAM.pl. Filmik prezentuje pierwsze 16 minut z gry. Miłego oglądania!

Stray na 16-minutowym gameplayu

Z kolei tutaj przeczytacie GRAM-ową recenzję przygodówki. Autorowi spodobało się kilka elementów w Stray: jednym z nich jest uroczy główny bohater (a komu by on się nie podobał!), a pozostałymi bogate w detale miasto i przyjemna rozgrywka. Natomiast jako minus tytułu została podana długość produkcji, ale twórcy już od dawna informowali, że nie będzie to duży projekt. Warto wspomnieć, że tytuł jest dostępny w PS Plus Extra i Premium, więc ograć go może praktycznie każdy subskrybent usługi.

Stray – inspiracje i pierwowzory głównego bohatera

A jeśli chodzi o inne ciekawe wieści na temat Stray, to niedawno pisaliśmy o tym, jakie koty stanowiły inspirację dla studia przy tworzeniu głównego bohatera. Z kolei pod tym adresem zobaczycie plecak dla kota wzorowany na akcesorium, które nosi postać ze Stray. Podobno sprzęt będzie można zamówić.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!