Stray – plecak dla kota z gry trafi do sprzedaży (ale bez kota)

DK
2022/07/15 17:25
0
0

Teraz Wasz mruczek może zostać cosplayerem, choć możliwe, że mu się to nie spodoba.

Premiera Stray odbędzie się już w przyszłym tygodniu – tytuł trafi do sklepów 19 lipca. I tego dnia przygodówka pojawi się również w usłudze PS Plus Extra i Premium. Z kotkiem będą mogli pobawić się pecetowcy i posiadacze konsol PlayStation. A wydawca gry Annapurna Interactive poinformował na Twitterze, że z okazji premiery Stray przygotował także coś dla mruczków.

Stray – plecak dla kota z gry trafi do sprzedaży (ale bez kota)

Chodzi mianowicie o limitowaną edycję akcesorium Stray x Travel Cat, które ma wkrótce trafić do sprzedaży. Zestaw składa się z transporterka, który uniżony sługa kota może nosić na plecach oraz charakterystycznych szelek-plecaka dla mruczka. Jeśli ktoś oglądał trailery ze Stray, to na pewno zauważył, że rudy zwierzak ma podobny plecak. Jak to wszystko wygląda w praktyce, możecie zobaczyć poniżej.

Stray – cena, wydanie fizyczne, długość gry

Jeśli chodzi o inne wiadomości na temat przygodówki, to ostatnio mogliśmy wyczytać, że do polskich sklepów trafi fizyczna wersja gry. Od paru dni można już składać zamówienia. Jak na premierę, cena nie jest wygórowana – tytuł kosztuje 159,99 złotych. Choć z drugiej strony od pewnego czasu wiemy, że opowieść o sprytnym zwierzaku nie będzie długa rozgrywka ma trwać około 7-8 godzin.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!