Kot ze Stray był inspirowany realnym zwierzakiem-przybłędą. Oto oryginał

DK
2022/07/16 09:10
0
0

Autorzy prezentują wszystkie mruczki, które uczestniczyły w procesie tworzenia przygodówki.

Nietuzinkowa gra od Blue Twelve Studio ma ukazać się już 19 lipca na pecetach i konsolach PlayStation. W dniu debiutu Stray możliwość ogrania produkcji otrzymają abonenci usługi PS Plus w wariantach Extra i Premium. O tytule wiemy już sporo, ale dopiero teraz mieliśmy okazję dowiedzieć się najważniejszego – to znaczy tego, czy uroczy protagonista ma realnego odpowiednika. Okazuje się, że ma.

Producent z Blue Twelve Studio Swann Martin-Raget wyjawił na blogu PlayStation, że pierwowzorem bohatera był Murtaugh, czyli jeden z dwóch kotów współzałożycieli studia Vivien Mermet-Guyenet i Nicolasa Cartheliera. Jegomość ten był kiedyś bezdomniakiem, który został znaleziony pod samochodem na jednej z francuskich ulic.

GramTV przedstawia:

Growy protagonista nie jest wierną reprodukcją tego kotka, ale wiemy na pewno, iż Murtaugh stanowił wielką inspirację dla autorów Stray. Czyli znowu okazuje się, że warto przygarniać zwierzaki. Poniżej prezentujemy zdjęcie Murtaugha – przypatrzcie się wnikliwie, albowiem macie do czynienia z legendą.

Stray – pozostałe koty, które pracowały nad grą

Oprócz fotografii rudzielca przedstawiciel Blue Twelve opublikował także dwie inne. Sfinks Oscar, którego widzicie na drugim zdjęciu poniżej, użyczył twórcom swoich kocich ruchów – to jego animacje zostały odtworzone w Stray. A trzecią pięknością jest Jun, przedstawiony przez Swanna Martin-Rageta jako "executive chief general president commander director officer" w Blue Twelve. Zwierzaczek jest po prostu członkiem zespołu, który przychodzi do pracy każdego dnia i wspiera twórców. To już cały koci skład.

Stray – pozostałe koty, które pracowały nad grą, Kot ze Stray był inspirowany realnym zwierzakiem-przybłędą. Oto oryginał
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!