Stranger Things otrzyma piąty sezon? David Harbour zdradził niespodziankę

Radosław Krajewski
2021/07/09 14:10

Wygląda na to, że Netflix nie zamierza kasować popularnego serialu po czwartym sezonie i fani otrzymają jeszcze jedną serię.

Wciąż czekamy na jakiekolwiek nowe informacje o czwartym sezonie Stranger Things. W ostatnim czasie Netflix jedynie podzielił się krótkim zwiastunem, który zapowiada powrót znanej postaci. Nieco więcej mogliśmy dowiedzieć się z wycieku zdjęć z planu, które przedstawiały dramatyczną scenę z Jedenastką. Również sami aktorzy niechętnie dzielą się szczegółami o nadchodzącym sezonie. Liczyć możemy jedynie na Davida Harboura, który obiecał, że fani czwartą serię nie będą zawiedzeni. Według serialowego Jima Hoppera możemy spodziewać się dużo większej skali i wątków, które będą prowadzić do zakończenia. Jak zdradził sam aktor w ostatnim wywiadzie, czwarty sezon nie będzie finałem serialu. Choć tego bezpośrednio nie potwierdził, to wyznał, że twórcy już pracują nad piątą serią.Stranger Things otrzyma piąty sezon? David Harbour zdradził niespodziankęW wywiadzie dla ET Canada gwiazda Stranger Things zasugerowała, że piąty sezon powstanie, pomimo wciąż trwających prac nad czwartą serię. Harbour nie mógł zdradzić żadnych szczegółów, ale przyznał, że bracia Duffer wtajemniczyli go w plany na jego postać w kolejnych odcinkach serialu.

Nie powinienem mówić, że będzie piąty sezon, ale ponieważ została ta kwestia poruszona, a ja nie powinienem nic o tym wiedzieć, to powiem, że „gdybyś był na planie z kimś, kto jest twórcą, który prawdopodobnie pracuje nad piątym sezonem, to jestem pewien, że gdybyś był blisko z tymi osobami, tak jak ja z braćmi Duffer, to prawdopodobnie wspomnieliby o rzeczach, które mogliby poruszyć w następnym sezonie”.

GramTV przedstawia:

Czwarty sezon Stranger Things nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Dziewięć nowych odcinków serialu pojawi się prawdopodobnie dopiero na początku przyszłego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!