Steam Deck OLED do zdobycia za darmo. The Game Awards zaprasza do zgarnięcia nagród

Radosław Krajewski
2023/12/07 11:10
0
0

Podczas The Game Awards będziecie mieli okazję wygrać nowego Steam Decka.

Jeżeli dzisiejszą noc macie zamiar zarwać na oglądaniu The Game Awards, to może zainteresuje Was losowanie, w którym możecie za darmo zgarnąć Steam Deck OLED. Nowa iteracja sprzętu od Valve została zapowiedziana w ubiegły miesiącu, cechując się m.in. mocniejszą baterią i ekranem OLED. Z okazji wielkiej imprezy Geoff Keighley i firma Ola Balola LLC, która obsługuje wydarzenie, rozda 100 egzemplarzy urządzenia.

Steam Deck OLED do zdobycia za darmo. The Game Awards zaprasza do zgarnięcia nagród

Steam Deck OLED do zdobycia za darmo podczas The Game Awards

Aby mieć szansę na zostanie jednym ze szczęśliwców, wystarczy wejść na specjalną stronę podczas trwania gali The Game Awards i wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie. Przypomnijmy, że impreza rozpoczyna się od 01:30 czasu polskiego i dopiero wtedy będzie można wziąć udział w losowaniu.

GramTV przedstawia:

Na stronie konkursowej uczestnicy będą musieli podczas swoje dane, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail i adres domowy, który pozwoli na odebranie jednego losu na loterii. Do zdobycia będą jeszcze trzy kolejne, gdy połączycie swoje konto ze Steam i zaobserwujecie oficjalne konta Steam Deck i The Game Awards w serwisie X. Aby wziąć udział w losowaniu należy mieć ukończone osiemnaście lat.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!