Starfield w pudełkowej wersji będzie zawierać płytę, ale tylko w jednej edycji

Mikołaj Ciesielski
2023/06/27 13:30
0
0

Bethesda wyjaśnia zamieszanie wokół swojej nadchodzącej produkcji.

W ostatnich dniach pojawiła się informacja, że pudełkowe wydanie Starfield nie będzie zawierać płyty, a wyłącznie kod do pobrania gry na odpowiednią platformę. Wielu graczy było niezadowolonych z takiego obrotu spraw, a informacje przekazywane przez Bethesdę były sprzeczne. Nic więc dziwnego, że firma postanowiła wyjaśnić całe zamieszanie i opublikowała komunikat, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Starfield w pudełkowej wersji będzie zawierać płytę, ale tylko w jednej edycji

Pudełkowa wersja Starfield na konsolach Xbox Series X będzie zawierać płytę

Na oficjalnej stronie Bethesda pojawiła się bowiem informacja, że pudełkowe wydanie standardowej wersji Starfield na konsolach Xbox będzie zawierało płytę z grą. Użytkownicy komputerów osobistych – jak można się było spodziewać – będą musieli natomiast zadowolić się wyłącznie kodem, dzięki któremu będą mogli pobrać wspomnianą produkcję.

Warto zaznaczyć, że informacja o płycie w pudełkowym wydaniu dotyczy jedynie standardowej wersji. Gracze będą mieli jednak okazję nabyć również fizyczną edycję Deluxe zawierającą m.in. steelbook. Wygląda jednak na to, że w tym przypadku – niezależnie od platformy – w zestawie znajdziemy wyłącznie kod umożliwiający pobranie gry. Podobnie sprawa prezentuje się w przypadku Edycji Kolekcjonerskiej.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Starfield ma zadebiutować na PC oraz konsolach Xbox Series X/S dokładnie 6 września 2023 roku. Nadchodząca produkcja studia Bethesda trafi również w dniu premiery do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymagania sprzętowymi nowej gry twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!