Starfield niczym Star Wars 1313. Świetna modyfikacja dla fanów Gwiezdnych wojen

Mikołaj Ciesielski
2024/05/20 10:50
0
0

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w najnowszej produkcji studia Bethesda wcielić się w słynnego w świecie Gwiezdnych wojen łowcę nagród.

Najnowsza aktualizacja Starfield spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji na temat wspomnianej produkcji. Najnowsze RPG studia Bethesda doczekało się bowiem ciekawej modyfikacji, która powinna zainteresować wszystkich fanów Gwiezdnych wojen. Rzeczony mod korzysta bowiem z materiałów koncepcyjnych z anulowanego Star Wars 1313.

Starfield niczym Star Wars 1313. Świetna modyfikacja dla fanów Gwiezdnych wojen

Boba Fett w Starfield. Najnowsze RPG studia Bethesda doczekało się modyfikacji dla fanów Gwiezdnych wojen

W kwietniu 2013 roku Disney poinformował o zamknięciu LucasArts. W wyniku tej decyzji anulowano m.in. Star Wars 1313, którego bohaterem miał być Boba Fett. W kolejnych latach do sieci trafiały natomiast różnego rodzaju grafiki koncepcyjne, zrzuty ekranu, a nawet fragmenty rozgrywki ze skasowanej produkcji. Jeden z twórców modyfikacji postanowił natomiast skorzystać ze wspomnianych materiałów.

Modder posługujący się pseudonimem „Crozzbow” udostępnił modyfikację, dzięki której gracze Starfield mogą wcielić się Bobę Fetta z anulowanego Star Wars 1313. Wspomniany mod wprowadza do RPG studia Bethesda zbroję, hełm oraz pelerynę słynnego w świecie Gwiezdnych wojen łowcy nagród. Twórca moda nie zapomniał też o charakterystycznej broni, której model stworzył Karol Reczyński.

GramTV przedstawia:

Jeśli jesteście zainteresowani, to modyfikacja Boba Fett 1313 (Star Wars) do gry Starfield dostępna jest w serwisie NexusMods. Na wspomnianej stronie znajdziecie wszystkie niezbędne pliki, a także instrukcje ich instalacji.

Na koniec przypomnijmy, że Starfield dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Bethesda, to zapraszamy Was do lektury: Starfield – recenzja. Gwiazdka z nieba. Trochę zakurzona.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!