Nowa aktualizacja Starfield przypadła graczom do gustu. Fani mają pozytywne wrażenia

Patrycja Pietrowska
2024/05/19 13:00
3
0

Dobre opinie na temat najnowszej aktualizacji.

Kilka dni temu do Starfield trafiła ogromna aktualizacja. Gracze otrzymali między innymi 60 FPS na Xbox Series X, ale także usprawnienia w zakresie map powierzchni. Jak się okazuje, przygotowane przez twórców zmiany i nowości przypadły do gustu fanom, którzy dzielą się swoimi wrażeniami w sieci.

Nowa aktualizacja Starfield przypadła graczom do gustu. Fani mają pozytywne wrażenia

Gracze pozytywnie odebrali najnowszą aktualizację Starfield

Najnowsza aktualizacja Starfield trafiła do gry kilka dni temu. Gracze zdążyli już zapoznać się ze zmianami i wyrazić swoje zdanie w sieci. Jak się okazuje, łatka zrobiła na fanach produkcji Bethesdy bardzo dobre wrażenie.

Na platformie Reddit pojawiły się bowiem pierwsze opinie, które niezwykle pozytywnie oceniają ostatnią aktualizację. Graczom nie tylko spodobała się możliwość rozgrywki w 60 FPSach na Xbox Series X, ale także możliwość dostosowania rozgrywki w różnych aspektach, między innymi pod względem poziomu trudności. Według wielu osób jest to jedna z najlepszych aktualizacji, jakie trafiły do Starfield, a gra stała się „bardziej wciągająca”.

GramTV przedstawia:

Choć gracze w większości mają dobre wrażenia, nie brakuje pewnych głosów krytyki. Część osób doświadcza zawieszania się gry, a także zwraca uwagę na awarie uniemożliwiające cieszenie się rozgrywką. Pozostaje zatem oczekiwać na kolejne aktualizacje, które wyeliminują te problemy.

Starfield zadebiutował 6 września 2023 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S.

Komentarze
3
ZubenPL
Gramowicz
19/05/2024 19:58
JakiśNick napisał:

Nono, gra staje się użyteczna szybciej niż cyberprank :D

xD Przecież gra nadal jest tak samo słaba jak na premierę bo nie naprawiono żadnego rzeczywistego problemu z rozgrywką. Zresztą widać po steamie po potężnym patchu średnia liczba graczy wciąż 3 razy niższa niż w skyrimie xD

JakiśNick
Gramowicz
19/05/2024 19:02

Nono, gra staje się użyteczna szybciej niż cyberprank :D

dariuszp
Gramowicz
19/05/2024 18:46

A to nie przy okazji tej łaty narzekali ludzie na to że Bethesda popsuła mody? A może to była łata do Fallout 4.

Ja wiem jedno. Żadna z tych łat nie poprawia tego że ta gra jest zwyczajnie nudna i kiepsko zaprojektowana. Dodatkowo wydaje mi się że ludzie spędzają tyle samo czasu na ekranach ładowania co na graniu. 




Trwa Wczytywanie