Splinter Cell Remake stracił reżysera. Doświadczony deweloper opuszcza Ubisoft

Mikołaj Ciesielski
2022/10/17 11:40

David Grivel po 11 latach postanowił opuścić szeregi francuskiej firmy.

Splinter Cell Remake stracił reżysera. Doświadczony deweloper opuszcza Ubisoft

Pod koniec września dowiedzieliśmy się, że nadchodzący remake Splinter Cell zmodyfikuje historię „dla współczesnego odbiorcy”. Tymczasem okazuje się, że szeregi zespołu odpowiedzialnego za wspomnianą produkcję opuścił doświadczony deweloper. Z Ubisoftu postanowił bowiem odejść David Grivel, dotychczasowy reżyser gry, który z francuską firmą związany był przez ostatnie 11 lat.

David Grivel odchodzi z firmy Ubisoft po 11 latach

Grivel opublikował na swoim profilu na LinkedIn krótką wiadomość, w której podziękował za czas spędzony we francuskiej firmie i zapowiedział, że czeka na niego „nowa przygoda”.

Po ponad 11 latach w Ubisofcie nadszedł czas, abym wyruszył na nową przygodę. 11 lat to dużo czasu i podsumowanie ich w jednym poście wydaje się niemożliwe, ale muszę przyznać, że miałem szczęście. Szczęście pracować z tak wieloma wspaniałymi ludźmi na przestrzeni lat i poznać wielu przyjaciół – napisał Grivel.

GramTV przedstawia:

Podczas swojej przygody z Ubisoftem Grivel pracował m.in. nad takimi tytułami jak Splinter Cell Blacklist, Assassin’s Creed Unity czy też Far Cry 5 oraz Far Cry 6. Jak sam przyznaje, dzięki francuskiej firmie otrzymał możliwość rozwijania „wielu franczyz, które kocha jako gracz”. Grivel wyraził również nadzieje, że w przyszłości jego drogi ponownie skrzyżują się z dotychczasowym pracodawcą.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!