Sony szykuje się do wielkiej zapowiedzi? Nadchodzi „zamieć w Midgardzie”

Radosław Krajewski
2023/02/09 16:00
0
0

Firma szykuje niespodziankę dla graczy, którą ujawnią już za kilka dni.

W niektórych europejskich krajach w ostatnich tygodniach pojawiły się instalacje, będące częścią kampanii marketingowej wokół PlayStation 5. Gracze mogli podziwiać ogromnego Lewiatana z God of War Ragnarok na ulicach Londynu, Chyżoszpona z Horizon Forbidden West w Białce Tatrzańskiej, a także wielkie PlayStation 5 w Rzymie. Najwyraźniej Sony zbliża się do kulminacyjnego momentu promocji swojej konsoli i właśnie ogłosili wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy weekend.

Sony szykuje się do wielkiej zapowiedzi? Nadchodzi „zamieć w Midgardzie”

Sony zaprasza na “zamieć w Midgardzie”

Sony nie ujawniło żadnych konkretnych planów, jedynie zaprosiło graczy na wydarzenie, które odbędzie się już 12 lutego bieżącego roku. Właśnie tego dnia zostanie rozegrany finał Super Bowl LVII (w poniedziałek 13 lutego o 00:30 czasu polskiego), a fani będą świadkami „zamieci w Midgardzie”.

PlayStation zaprosiło fanów do obserwowania swoich kanałów społecznościowych, aby zobaczyć więcej niespodzianek i świętować ulubione przez fanów gry na PS5. Dzisiaj kruki Odyna zauważyły ​​nowy zwiastun na kanałach PlayStation Canada na Instagramie i Facebooku, zapowiadające zamieć w Midgard w najbliższą niedzielę wieczorem. Aby zobaczyć, jak to wszystko się potoczy, nie zapomnij obejrzeć wielkiej gry w ten weekend!

GramTV przedstawia:

Gracze nie powinny oczekiwać jednak zbyt wiele i niewykluczone, że zapowiedź dotyczyć będzie wyłącznie przyszłości serii God of War lub ogłoszenia nowości do wydanych w ubiegłym roku przygód Kratosa i Atreusa. W tej chwili nie mamy żadnych konkretnych wskazówek, czego może dotyczyć tajemnicza zapowiedź od Sony.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!