Sok z żuka 2 ma nowy zwiastun. Powrót kultowego horroru z Jenną Ortegą

Radosław Krajewski
2024/05/23 18:03
0
0

Michael Keaton po 36 latach ponownie miał okazję wcielić się w kultowego Beetlejuice’a.

Warner Bros. przypomina o zbliżającej się premierze kontynuacji Soku z żuka. Film rozpocznie tegoroczny sezon jesienny, już na początku września strasząc, ale i rozśmieszając widzów do łez. Na ponad trzy miesiące przed premierą wytwórnia opublikowała nowy zwiastun produkcji, który nieco szerzej prezentuje Michael Keatona w roli Beetlejuice’a. Aktor długo musiał czekać na powrót do swojej ikonicznej roli, podobnie jak Tim Burton, aby otrzymać możliwość powrotu do świata i nakręcenia Soku z żuka 2.

Sok z żuka 2 ma nowy zwiastun. Powrót kultowego horroru z Jenną Ortegą

Sok z żuka 2 – nowy zwiastun

Produkcja zapowiada się niezwykle klimatycznie, a w utrzymaniu horrorowej atmosferze pomaga Jenna Ortega, gwiazda Krzyku i Wednesday. Aktorka wciela się w Astrid Deetz, czyli córkę Lydii, do której to roli powróciła Winona Ryder. Sami sprawdźcie, jak prezentuje się Sok z żuka 2 na poniższym zwiastunie.

Po nieoczekiwanej tragedii rodzinnej trzy pokolenia Deetzów wracają do domu w Winter River. Lydię wciąż prześladuje wspomnienie Beetlejuice’a. Teraz jej życie staje na głowie, kiedy jej buntownicza nastoletnia córka, Astrid, znajduje tajemniczą makietę miasteczka na strychu. Tym samym przypadkiem zostaje otwarty portal prowadzący w zaświaty. W obu światach w powietrzu wiszą kłopoty, tak więc kwestią czasu jest, kiedy ktoś trzykrotnie wypowie imię Beetlejuice’a, a podstępny demon wróci, żeby wywołać chaos taki, jaki tylko on potrafi.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Tim Burton, twórca pierwszej części. W obsadzie znaleźli się: Michael Keaton, Winona Ryder, Catherine O'Hara, Jenna Ortega, Monica Bellucci, Willem Dafoe, Justin Theroux, Arthur Conti, Burn Gorman oraz Filipe Cates.

Przypomnijmy, że premierę Soku z żuka 2 wyznaczono na 6 września 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!