Matt Damon i Casey Affleck w zwiastunie komedii The Instigators. Nowa produkcja oryginalna Apple TV+ w gwiazdorskiej obsadzie

Krzysztof Żołyński
2024/06/14 20:50
0
0

The Instigators otrzymało pierwszy zwiastun. Apple TV+ promuje swoją nową produkcję oryginalną.

Rory (Matt Damon) i Cobby (Casey Affleck) to nieoczywista para złodziei: zdesperowany ojciec i były skazaniec, decydują się okraść skorumpowanego polityka z Bostonu. Kiedy napad kończy się niepowodzeniem, obaj wpadają w wielkie tarapaty – są ścigani przez policję, a także przez mściwych szefów mafii. Zdesperowani, przekonują terapeutkę Rory, żeby wsparła ich w ucieczce.

The Instigators. Apple TV+
The Instigators. Apple TV+

The Instigators – szalona komedia o nieudanym napadzie na pierwszym zwiastunie

Reżyserem The Instigators jest specjalista od kina akcji, Doug Liman, mający na koncie wiele znanych filmów, jak choćby: Swingers, Go, Tożsamość Bourne’a, Jumper i Pan i Pani Smith. Scenariusz napisali Chuck MacLean i Casey Affleck. Producentami filmu są Ben Affleck, Matt Damon, Jeff Robinov, John Graham, Kevin J. Walsh, Alison Winter.

W The Instigators wystąpią: Matt Damon i Casey Affleck w głównych rolach, a także Michael Stuhlbarg, Paul Walter Hauser, Ving Rhames, Alfred Molina, Toby Jones, Jack Harlow i Ron Perlman.

GramTV przedstawia:

The Instigators zadebiutuje w Apple TV+ 9 sierpnia 2024 r.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!