The Wild Robot na kolejnym zwiastunie. Nowa animacja DreamWorks zapowiada się rewelacyjnie

Krzysztof Żołyński
2024/06/12 20:05
1
0

DreamWorks Animation zaprezentowało drugi oficjalny zwiastun filmu animowanego The Wild Robot. Premiera tuż po wakacjach.

Po katastrofie statku inteligentny robot, jednostka ROZZUM 7134, w skrócie Roz utknął na wyspie. Pragnąc przetrwać w trudnych warunkach, Roz nawiązuje więź ze zwierzętami zamieszkującymi wyspę i opiekuje się osieroconą małą gęsią. Film to pełna energii opowieść o odkrywaniu siebie, ekscytującym badaniu pomostu między technologią a naturą oraz poruszającym badaniu tego, co to znaczy żyć i mieć połączenie ze wszystkimi żywymi istotami.

The Wild Robot na kolejnym zwiastunie. Nowa animacja DreamWorks zapowiada się rewelacyjnie

Zwiastun filmu animowanego The Wild Robot

Historię napisał i wyreżyserował trzykrotnie nominowany do Oscara Chris Sanders – za filmy Jak wytresować smoka, Krudowie oraz Lilo i Stich. Scenariusz powstał na podstawie doskonale znanego i wielokrotnie nagradzanego bestsellera autorstwa Petera Browna.

W filmie usłyszymy głosy znanych aktorów, takich jak: Lupita Nyong w roli Roz, Pedro Pascal jako lis Fink, Catherine O'Hara jako opos Pinktail, Bill Nighy jako gęś Longneck, Kit Connor jako Gosling Brightbill i Stephanie Hsu jako Vontra. Gościnnie zagają także Mark Hamill, Matta Berry'ego i Vinga Rhamesa.

GramTV przedstawia:

Premiera filmu animowanego The Wild Robot została zaplanowana na 27 września.

Komentarze
1
jakubcjusz
Gramowicz
13/06/2024 07:02

Wydaje mi się, czy w zwiastunie streścili fabułę całego filmu?