Snyder wyreżyseruje film dla Marvela? Na przeszkodzie stoi jeden ważny szczegół

Radosław Krajewski
2021/03/24 14:00

Reżyser Justice League nie jest już związany z DC, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby nakręcił film dla Marvela. Poza jednym szczegółem.

Snyder wyreżyseruje film dla Marvela? Na przeszkodzie stoi jeden ważny szczegółJeżeli ostatnie informacje odnośnie Zacka Snydera i jego pomysłów na kolejne części Ligi Sprawiedliwości już Wam się znudziły, tym razem mamy wieści o jego potencjalnym udziale w drugiej superbohaterskiej franczyzie. Jak wiemy z ostatniego wywiadu CEO WarnerMedia Studios Ann Sarnoff, nie ma planów, aby Snyder kontynuował swoje uniwersum i jego udział w DC zakończy się na trzech jego produkcjach. Jeżeli więc reżyser chciałby kontynuować przygodę z filmami superbohaterskimi, musiałby znaleźć nowy dom, a logicznym wyborem jest Marvel. Na przeszkodzie stoi jednak jeden ważny szczegół, przez który Snyder nie jest obecnie w orbicie zainteresowań studia.

Reżyser w wywiadzie dla MTV News zdradził, że nigdy nie spotkał się z przedstawicielami Marvela, w tym z samym Kevinem Feige. Snyder pochwalił pracę wykonywaną przez studio i eksperymentami z ich bohaterami. Nie zdradził jednak, czy kiedykolwiek chciałby nakręcić jakiś film dla Marvela i czy w przyszłości byłoby to w ogóle możliwe.

Nigdy nie spotkałem Kevina Feige’a. Wykonuje niesamowitą pracę, niesamowicie piękną, a oni przeszli przez całą gammę najróżniejszych postaci. Wykorzystali w swoich filmach każdy możliwy gatunek. Bawili się swoimi postaciami, eksperymentując z nimi. Mają wystarczająco dużo zasobów i zaufania, aby odkrywać nowe rzeczy. Uniwersum nie jest budowane defensywnie, co moim zdaniem jest niesamowite.

GramTV przedstawia:

Warto zwrócić uwagę, dlaczego Snyder nigdy nie spotkał się z Marvelem. Głównym powodem jest oczywiście praca dla konkurencji, przy której Snyder miał pracować i rozwijać uniwersum przez lata. Przez rodzinną tragedię reżyser zniknął z życia publicznego, dopiero w 2019 powracając na plan, aby nakręcić Armię Umarłych dla Netflixa, a rok później dokończyć swoją wersję Ligi Sprawiedliwości. Przez lata wydawało się, że obie franczyzy nie będą pożyczać od siebie reżyserów. Szlaki przetarł dopiero James Gunn, który najpierw został zatrudniony do nowej odsłony Legionu Samobójców, a następnie ponownie przez Marvela, aby stworzył trzecią część Strażników Galaktyki.

Przypomnijmy, że Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera dostępna jest na HBO GO.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!